Breaking News

Allinside – uproszczenie robienia transakcji w chińskim serwisie sprzedażowym

Allinside to ogromne ułatwienie robienia transakcji na AliExpress. Jest to portal utworzony przede wszystkim dla osób, które chciałyby skorzystać z AliExpress, aczkolwiek portal ten nie jest dla nich czytelny albo mają kłopoty z jego obsługą. Rodzima wersja AliExpress chwalona jest za przejrzysty koncept strony, w przeciwieństwie do głównego odpowiednika. Nie jest dziwne, że dużo pochodzących z Polski kupujących przechodzi na Allinside.pl, gdzie wszystko jest przełożone na język polski, przejrzyste oraz umożliwia o wiele szybsze zrealizowanie transakcji.

Można na tym serwisie bez problemu szukać produktów i nie obawiać się, że w rodzimej wersji policzona będzie zwiększona opłata. Na Allinside.pl wystarczy podać w wyszukiwarce gadżet, jaki planuje się zakupić. Co ważne, można to zrobić w języku polskim, jak i po angielsku. Można wpisywać słowa kluczowe o dowolnej długości, bo system jest w stanie zapamiętać te w większym stopniu skomplikowane. Wyniki w wyszukiwarce można przefiltrować, na przykład pod kątem zakresu cen. Sumy podawane są w dolarach, w walutach jakie obowiązują na AliExpress, ale też można też od razu sprawdzać ceny w polskich złotówkach. Jeżeli jakiś towar zainteresuje kogoś w większej mierze, wówczas klika w odnośnik „Sprawdź”.

Zostanie się przeniesionym w kilka sekund do witryny określonego przedmiotu, już w portalu AliExpress. Jeszcze przed zakupem towaru warto korzystać z opcji, jaką jest identyfikacja godnych zaufania sprzedających w AliExpress. W tym celu warto na Allinside sprawdzić odnośniki: „Reputacja”, „Opinie kupujących” oraz „Ilość transakcji”. Warto też zapoznać się z czasem dostarczenia i opłatami za konkretne przesyłki, aby nie ponieść dużych kosztów. Tak użyteczne rady powodują, że Allinside to ogromne ułatwienie robienia zakupów w chińskim serwisie sprzedażowym. Jeżeli ktoś rozpoczyna doświadczenia z serwisem, to za pośrednictwem podanego serwisu może to zrobić bez trudu.

Dodaj komentarz