Breaking News

Biuro rachunkowe zajmujące się kompleksową obsługą księgową dla firm oraz spółek

Wszechstronne świadczenia w biurze rachunkowym Irys są znakiem rozpoznawczym tego obiektu. Do głównych świadczeń, z których skorzystają klienci zaliczają się: poprowadzenie ksiąg handlowych, obsługiwanie kadr i płac, poprowadzenie rozliczeń rocznych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, poprowadzenie ksiąg podatkowych i rozliczeń podatków, opracowywanie i przesyłanie deklaracji do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, wykonywanie i wysyłanie oświadczeń do US.

Księgowa Żyrardów prowadzi kompletną księgowość nad wyraz dokładnie, każdorazowo bazując na przepisach prawa. Na równi, obsługa kadr i płac jest bez zarzutu. Poprowadzenie spraw osobowych pracowników bazuje na: analizowanie rynku pracowniczego, prowadzeniu rekrutacji, podpisywaniu umów o pracę, rozliczeniu urlopów, poprowadzeniu akt pracowników, kierowaniu na okresowe badania lekarskie, przeprowadzaniu zadań powiązanych z wygaśnięciem lub rozwiązaniem umowy pracowniczej, wystawianiu świadectw pracowniczych, poprowadzeniu bieżącej obsługi kadr osób zatrudnionych w firmie.

Wykwalifikowani pracownicy wydają zaświadczenia, służą poradą w obszarze prawa pracowniczego, sporządzają kartotekę związaną ze zgłoszeniem do ubezpieczeń społecznych a także ubezpieczeń zdrowotnych, obsługują zasiłki socjalne, a także przesyłają do ZUS deklaracje rozliczeniowe, jak i prowadzą rozliczenia PFRON. Obsługa podatków jest tak samo wszechstronna, a więc w firmie nie zostanie pominięty jakikolwiek obowiązek z zakresu podatków. Współpracując z biurem rachunkowym Irys biznesmen nie zapomni o żadnym obowiązku podatkowym w przedsiębiorstwie.

Sprawy rachunkowe będą prowadzone na wysokim poziomie. Znane na terenie województwa mazowieckiego biuro rachunkowe zajmujące się kompletną obsługą księgowości dla firm a także spółek zakres zleceń zawsze dopasowuje do indywidualnych oczekiwań klienta. To poświadcza o wysokim poziomie świadczeń.

Dodaj komentarz