Breaking News

Czy gazetki promocyjne to przykład skutecznej reklamy?

Sieć sklepów Biedronka należy do ukochanych dyskontów większości Polaków, niezależnie od miejsca zamieszkania i zasobności portfela. Jej właścicielem jest Jeromino Martins Polska S.A., należące do portugalskiego konsorcjum. Motto Biedronki brzmi „Codziennie niskie ceny” – i znajduje ono odzwierciedlenie w aktywności sklepów, które nieustannie kuszą nowych klientów przeróżnymi okazjami i przecenami. Swoje gazetki promocyjne Biedronka umieszcza na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej oraz w sklepach, zwykle przy wejściu lub przy kasach. Materiały są podzielone na konkretne akcje tematyczne, typu tydzień azjatycki lub tydzień włoski.

Dodatkowo, można w nich znaleźć ciekawe i nowatorskie przepisy kulinarne, w których używane są składniki będące aktualnie w promocji. Jednak akcje tematyczne nie dotyczą tylko artykułów spożywczych. Podczas promocji w danym okresie można zakupić materiały szkolne, akcesoria kuchenne, sprzęt RTV i AGD, limitowane kolekcje odzieży, obuwia lub kosmetyków, zabawki dla dzieci, zestawy narzędzi, a nawet meble ogrodowe czy telefony komórkowe. Aby nie przegapić ciekawych promocji, warto na bieżąco śledzić materiały drukowane sieci bądź stronę internetową. Materiał gazetki Biedronka jest uporządkowany i podzielony na konkretne działy, typu: warzywa i owoce, produkty mięsne, chemia i kosmetyki, akcesoria i oferty specjalne.

Sieć swój asortyment stale powiększa, dodając nowe smaki lubianych artykułów, produkty regionalne, ekologiczne warzywa czy artykuły BIO. Ponadto, aby łatwiej rozpoznać nowości, jakie pojawiły się w asortymencie sklepu, w gazetkach przy takich produktach znajdziemy etykietę „Jestem tu nowy”. Niewątpliwe najszybszy dostęp do aktualnej gazetki promocyjnej można otrzymać przez aplikacje mobilną „Twoja Biedronka”, która poza tym oferuje komfortowy dostęp do inspirujących przepisów kulinarnych, możliwość tworzenie własnej listy zakupów oraz lokalizuje najbliższy sklep w okolicy. Aplikacja jest dostępna na telefony z system Android oraz iOS.

Dodaj komentarz