Breaking News

Dobór idealnych ŚOI

Profesjonalne maszyny do wydania artykułów BHP pracownikom oferuje marka HF Safety. Maszyny takie można wypożyczać w ramach wynajmu długoterminowego, a poszczególne szczegóły dotyczące oferty scharakteryzowane są pod adresem hfsafety.pl, gdzie wiadomości są również na bieżąco zaktualizowane.

W codziennej działalności firma kieruje się zachowaniem innowacyjnych standardów dystrybucji, proponując jedynie takie wyroby, jakie pochodzą od sprawdzonych producentów. Dlatego maszyny z ŚOI są sukcesywnie wdrażane w określonych zakładach pracy. Branże, w jakich głównie można skorzystać z maszyn to: metalowa, elektryczna, spawalnicza, budowlana, elektronarzędziowa, narzędziowa, jak i sektor BHP.

Automaty do dystrybucji artykułów BHP, określane też jako Safety Box stanowią nowoczesną alternatywę dla tradycyjnego magazynu, zajmując mniej miejsca. Jest to szczególnie cenione w zakładach, w jakich nie można wygospodarować dodatkowego miejsca. Robiąc użytek z takiej maszyny ma się całkowitą kontrolę nad wyeksploatowaniem ŚOI. Rozwiązanie to zapewnia niższe koszty nawet o 50%. Można również oczekiwać na stały monitoring stanów magazynowych. Zminimalizowane jest ryzyko przestojów w produkcji, wynikających z deficytów magazynowych. Tak sporo walorów powoduje, że znacznie więcej osób zdecydowanych jest na to rozwiązanie.

W jednym automacie można dystrybuować wyroby o dowolnych gabarytach, bo komory da się elastycznie zmieniać. Nie ma również potrzeby wymiany bębna przy zamianie produktów. Czas pobierania konkretnych produktów to zaledwie kilka sekund.

Kompaktowe wymiary przy równoczesnej dystrybucji dużej liczby produktów to następny atut. Zamówienia na następne wyroby są zrealizowane szybko. Można także personalizować zawartość automatu, bezpośrednio pod potrzeby danego miejsca pracy. Przedsiębiorstwo udziela wsparcia klientom w poszczególnych aktualizacjach i służy pomocą w uzupełnieniu każdego automatu.

Dodaj komentarz