Breaking News

Ekskluzywne obiekty hotelowe w Krakowie

Luksusowe obiekty hotelowe w Krakowie Best Western przeznaczone są dla klientów, jakim będzie zależeć na tym, by przebywać w dogodnych okolicznościach, abstrahując od tego, czy w stolicy województwa małopolskiego przebywają na urlopie, lub na wyjeździe służbowym.

Best Western Plus Kraków Old Town jest miejscem, jakie idealnie wpisuje się w warunki, jakich oczekują goście. Poza licznymi ułatwieniami można spodziewać się także, że hotel kraków podgórze okaże się przystosowany do aktualnych wymagań związanych z pandemią. Oryginalnie zaaranżowane wnętrza i najwyższa jakość obsługi sprawiają, że osoby, które zjawią się tutaj minimum raz bez wątpienia będą chciały jeszcze tutaj wrócić. Zwłaszcza, że lokalizacja w ścisłym centrum Krakowa jest nad wyraz komfortowa.

Od rynku hotel umieszczony jest zaledwie o kilka kroków. Hotel znajduje się w odnowionej, zabytkowej kamienicy. To świetne rozwiązanie dla osób ceniących historyczne nawiązania. Dziewięćdziesiąt dwa pokoje udostępnione są w dwóch standardach. Do dyspozycji gości jest parking hotelowy. Na terenie Best Western Plus Kraków Old Town działa restauracja Midtown, w jakiej podawane są bardzo dobre potrawy kuchni rodzimej, zagranicznej a także specjały Szefa Kuchni. W restauracji codziennie podawane są także smaczne śniadania, wykonane tylko ze świeżych produktów. Pokoje udostępnione są dla gości w standardach Premium oraz Superior.

Wyposażone są one w liczne udogodnienia, z jakich goście bez wątpienia z chęcią będą korzystać podczas zameldowania. Na witrynie obiektu wszystkie pokoje są dokładnie opisane. W hotelu z chęcią zameldują się też goście biznesowi, zwłaszcza, że aule na konferencje są kompleksowo uposażone. Oferty specjalne spełnią wymagania gości którzy przyjeżdżają do Krakowa, niezależnie od tego, jaka panuje pora roku. W krakowskim hotelu można również zdecydować się na zorganizowanie przyjęć okolicznościowych. Hotel ten przystosowany jest dla licznych gości, o różnych oczekiwaniach.

Dodaj komentarz