Breaking News

Innowacyjne systemy zaprojektowane do ozonowania wody

Nowocześnie opracowane systemy zaprojektowane do ozonowania wody oferuje Ozon Food. Każdy z tych systemów jest przygotowany na indywidualnych zasadach dla konkretnych klientów. Dlatego nie ma mowy o przerwach. Można oczekiwać na świetne warunki pod względem higieny oraz zmniejszą się koszty dezynfekowania. Zyskuje nie tylko nabywca, czyli konkretna marka, lecz też konsumenci, którzy dostają zdrowsze wyroby, już po ozonowaniu.

Użycie ozonu sprawia, że wszystkie wyroby są czystsze, doskonale zachowane i świeższe. Firma która korzysta z instalacji zużywa mało wody oraz prądu, co jest ekonomiczne i ekologiczne. Skorzystają na tym: wytwórca żywności, kupujący i środowisko. Każda instalacja do woda ozonowana będzie zrobiona tak, jak oczekują tego warunki panujące w konkretnej firmie. Można oczekiwać też na zaoszczędzenie oraz na przewagę nad konkurentami. Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną to modele: GW – 12/12, GW – 10/12, DM – 01/12 oraz Modułowy System GWTech. Są one centrum każdej instalacji.

Specjalnie zaprojektowane pompy tłoczące wodę z ozonem są polecane tam, gdzie można oszczędzać pieniądze lub poprawić jakość wody. Z uwagi na to że określone linie produkcyjne różnią się między sobą, każda firma funkcjonuje i wytwarza pożywienie w odmienny sposób. I dlatego eksperci z Ozon Food dostarczają indywidualne rozwiązania. Każdy z systemów łączy się z liniami sortowniczymi, przenośnikami i liniami produkcyjnymi. To pozwala dostarczyć kompletną linię, już zintegrowaną z systemem. Jest on wykonany ze stali kwasoodpornej, czyli można oczekiwać jego odporności w standardowych warunkach wykorzystania.

Obszary użycia Systemów Produkujących Wodę Ozonowaną to: oprysk produktów wodą O3, dezynfekcja i produkowanie lodu ozonowanego. Odbywający się zdalnie monitoring, raportowanie i wiele pozostałych nowoczesnych opcji pozwolą utrzymać kontrolę nad linią produkcji. Integrację gwarantuje modułowy system ozonowania wody GwTech, czyli urządzenie większe, z wieloma opcjami dodatkowymi.

Dodaj komentarz