Breaking News

Jak wybrać najlepszy odkurzacz do swojego domu?

Bezprzewodowy pionowy, klasyczny, robot sprzątający— poznaj cechy każdego typu, aby wybrać odkurzacz pasujący do Twojego stylu życia.

Odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Ponieważ nie ma przewodu, możesz go szybko wyjąć, kiedy go potrzebujesz i łatwo go używać w dowolnym miejscu. Wymaga również mniej miejsca do przechowywania.

Doskonały do czyszczenia małych przestrzeni

Ponieważ jest lekki i łatwy do przenoszenia, może być używany do czyszczenia nawet miejsc bez gniazdka, takich jak schody i trudno dostępne miejsca wysoko. Bezprzewodowy pionowy ma wysoko położony środek ciężkości, dzięki czemu obsługa jest jeszcze płynniejsza.

Dokładne sprzątanie całego domu za pomocą tylko jednego odkurzacza

Czy nie jesteś sceptycznie nastawiony do mocy bezprzewodowych odkurzaczy pionowych?

Ten wysokowydajny model ma nie tylko mocny silnik zapewniający mocne ssanie, ale jest również wyposażony w czujnik, który wykrywa nawet niewidoczny kurz i brud, oraz dyszę, która odkurza nawet to, co znajduje się wzdłuż ściany, dzięki czemu możesz dokładnie posprzątać dom. Wystarczy, aby służyć jako główny odkurzacz.

Idealny do pokoi i jako Twój drugi odkurzacz

Idealny również jako dodatek do głównego odkurzacza. Trzymając jeden w sypialni lub łazience jako zapas, możesz cieszyć się wygodą szybkiego czyszczenia, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Można go przechowywać na stojąco i nie przeszkadza.

Wysoko umieszczony środek ciężkości ułatwiający podnoszenie odkurzacza.

Środek ciężkości w pobliżu twojego ciała odciąża, aby zapewnić bezproblemowe odkurzanie na schodach lub w wysokich miejscach.

Odkurzacz klasyczny (bezworkowy/w workach)

Ponieważ siła ssania jest duża, a ciężka część silnika znajduje się z dala od rury wciągającej brud, obciążenie jest odciążone. Dyszę i głowicę można swobodnie przesuwać, z łatwością wykonując małe skręty. Istnieją modele z workami i bezworkowe.

Który wybrać? Z workiem czy bez worka?

Istnieją dwa rodzaje odkurzaczy klasycznych – workowe i bezworkowe – w zależności od sposobu, w jaki zbierają kurz. Chociaż worki są bardziej higieniczne, ponieważ kurz i brud można wyrzucić bez dotykania, należy kupić zastępcze worki na śmieci.

Z drugiej strony typ bezworkowy zbiera zanieczyszczenia w pojemniku na kurz. Ponieważ kurz i brud są widoczne, łatwo jest stwierdzić, kiedy je wyrzucić, i nie ma to kosztów eksploatacji.

Jeśli Twoim priorytetem jest wysoka wydajność czyszczenia

Ponieważ jest podłączony bezpośrednio do gniazdka, możesz odkurzać przez długi czas z dużą mocą ssania. Pojemność pojemnika na kurz jest duża, co czyni go idealnym dla osób, które chcą zmniejszyć częstotliwość wyrzucania śmieci.

Filtr HEPA do oczyszczania spalin dla dodatkowego spokoju

Wielokrotny system filtracji zapewnia czyste spaliny. Wychwytuj niewidoczne alergeny, takie jak kurz, roztocza, pyłki i mikrocząsteczki.

Odkurzacz automatyczny

Automatycznie sprząta za Ciebie, drastycznie zmniejszając ciężar prac domowych. Może również czyścić trudno dostępne miejsca, takie jak pod sofą.

Idealny dla zapracowanych mam

Odkurzacz automatyczny samodzielnie sprząta Twój dom podczas Twojej nieobecności w pracy i wita Cię z powrotem w czystym mieszkaniu. Możesz zaoszczędzić czas na sprzątanie, dzięki czemu możesz spędzać więcej czasu z rodziną. Zapewnia spokój ducha, wykrywając nawet kurz i brud i dokładnie go czyszcząc.

Czujnik roztoczy do wykrywania niewidocznego kurzu i brudu

Niektóre z odkurzaczy automatycznych są wyposażone w czujnik roztoczy do wykrywania cząsteczek kurzu o wielkości nawet 20 μm. System automatycznie kontroluje moc i napęd w zależności od ilości kurzu i brudu, aby odkurzać najmniejsze roztocza, pyłki i cząsteczki kurzu.

Wykrywanie przeszkód w celu inteligentnego i wydajnego czyszczenia

Czujniki na podczerwień i ultradźwięki wykrywają ściany i inne przeszkody, aby posprzątać całe pomieszczenie, nie tracąc miejsca. Odkurzacz automatyczny wykrywa nawet schody, aby zapobiec upadkom.

Który wybrać?

Tak naprawdę wybór odkurzacza zostawiamy Tobie. Pokazaliśmy Ci, jakie są rozwiązania, które możesz wykorzystać w Twoim domu. W zależności od Twoich potrzeb, wielkości mieszkania czy domu, a także ilości dywanów, schodów i innych przeszkód wybór powinien nastąpić tylko i wyłącznie w zgodzie z Tobą.

Dom nigdy nie wydaje się naprawdę czysty, chyba że wszelkie brudy i kurze są idealnie wyodkurzane. Szeroka oferta odkurzaczy dostępnych na rynku pomoże Ci w krótkim czasie wykonać tę pracę. Niezależnie od tego, czy chodzi o twarde podłogi, czy cienkie dywany, w ofercie odkurzaczy znajdziesz odpowiedni produkt, dzięki któremu podłogi będą wyglądały jak najlepiej w mgnieniu oka. I choć sprzątanie może być trochę nudne, gama stylowych, lekkich i wyposażonych w technologię odkurzaczy sprawi, że to zadanie będzie tak zabawne, jak to tylko możliwe. Oferta obejmuje opcje w różnych rozmiarach i budżetach, co oznacza, że każdy znajdzie coś dla siebie. A dzięki takim opcjom, jak pionowe odkurzacze bezprzewodowe, a także odkurzacze ręczne sprzątanie może być bardzo łatwe.

Więcej na stronie internetowej https://prawy.pl/115128-gdzie-kupic-odkurzacz-bezprzewodowy-dyson-cyclone-v10-absolute-i-dlaczego-warto/

Dodaj komentarz