Breaking News

Jak zorganizować fajne urodziny? Balony to must have

Każdy z nas ma w ciągu roku jeden zaczarowany dzień. Mowa tu oczywiście o urodzinach. Jedni z nas obchodzą je niezmiernie hucznie, w czasie kiedy drudzy nie przywiązują do tego większej wagi. Co poniektórzy wolą obchodzić imieniny. Wielokrotnie wynika to z tego, że obchodzenie kolejnych urodzin może przypominać nam, że czas upływa wybitnie błyskawicznie.

Natomiast na przyjęciach imieninowych, jak sama nazwa wskazuje, celebruje się to, iż dana postać ma tak na imię (spis imienin wolno odnaleźć w kalendarzach czy w Internecie) oraz nikt nie koncentruje się na tym ile w danym dniu kończy lat. Przyjęcie urodzinowe to zazwyczaj przywilej najmłodszych, inaczej dzieci oraz młodzieży. Rodzice organizują, co raz to wymyślniejsze przyjęcia urodzinowe swoim pociechom, na jakie wydają, co raz więcej pieniędzy.

W dodatku widać, iż zaczyna panować moda na organizowanie obszernych przyjęć urodzinowych, za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dla prostych ludzi, którzy przez lata urodziny świętowali w skromnym gronie najbliższych znajomych, z tortem i innymi słodyczami, urodziny na paręset osób, do tego w pałacu czy innej luksusowej posiadłości mogą być znaczną przesadą. Nie zapomnij także o balonach – balony led. Czym było by przyjmowanie urodzinowe bez solenizanta. Jest on najważniejszą osobą imprezy. To dla niego goście stroją się i przygotowują, żeby w następnej kolejności na wieczornej (na ogół) imprezie hucznie przywitać gwoździa programu.

Jak najbardziej każdy solenizant dba o to, żeby goście byli zadowoleni oraz odpowiednio czuli się przez cały czas trwania przyjęcia. Od czasu do czasu zdarza się, iż urodziny są klapą. Do tego mogą przyczynić się różnorodne rzeczy oraz najdziwniejsze sytuacje, na ogół nie są nadmiernie miłe. Powróćmy jednak do solenizanta.

Każda narodowość ma swoje tradycje oraz zwyczaje związane z obchodzeniem urodzin. Mimo to większość z nas posiada szczegół wspólny. Jest to tort oraz odśpiewanie stereotypowej piosenki na cześć solenizanta. Na torcie z reguły stawiane są świeczki – oczywiście w takiej liczbie, ile lat kończy w urodziny. Solenizant wielokrotnie ubiera się w dość nietypowy bądź też bardzo widoczny strój, po to by wyróżniać. W pewnych sytuacjach, najczęściej solenizantki, potrafią kilkakrotnie zmieniać strój – w czasie jednego przyjęcia urodzinowego.

Dodaj komentarz