Breaking News

Kancelaria prawna specjalizująca się w poprowadzeniu spraw kredytów frankowych

Wieloaspektowe wsparcie dla frankowiczów w Warszawie oferuje kancelaria adwokat Urszuli Rajkowskiej. Oznacza to, że po przesłaniu kwestionariusza będzie sprawdzona dla klientów umowa kredytu. Jest to nieodpłatna analiza, pozwalająca oceniać, czy bank nie zamieścił niewłaściwych zapisów. Adwokaci zajmują się wszystkim, a więc nie ma potrzeby się obawiać, że nie zna się prawa albo specjalistycznego słownictwa.

Kancelaria bierze odpowiedzialność za prowadzenie sprawy i jej wynik. Odfrankowienie kredytu ma miejsce również wtedy, gdy ktoś spłacał kredyt do 10 lat, ponieważ spłata nie jest jednoznaczna z anulowaniem niedozwolonych klauzul. Adwokaci skierują również swoją ofertę do właścicieli firm i osób, które chciałyby zawrzeć ugodę z bankiem. Jeśli ktoś otrzyma na przykład możliwość ugody od banku, to warto by konsultował ją z mediatorami ze wskazanej kancelarii. Odfrankowienie to usunięcie z umowy kredytu klauzul indeksacyjnych, co jest związane ze zwróceniem nadpłaconych rat i zminimalizowaniem wysokości rat w przyszłości.

Jeżeli sprawa zostaje rozwiązywana w sądzie, to należy liczyć się z tym, że może potrwać około trzech lat. Na wszystkich rozprawach w tym czasie kredytobiorcę będzie reprezentować zaangażowany adwokat. Team zajmujący się frankowiczami wdraża pro konsumenckie podejście do kosztów procesu, co sprawia, że wygranym sprawy jest kredytobiorca. W celu rozpoczynania procesu unieważniania kredytu we frankach trzeba skontaktować się z adwokatem przez formularz. Indywidualne nastawienie do klienta i jego umowy z bankiem daje pewność uzyskania sukcesu.

Kwalifikacje adwokatów w tematyce kredytów frankowych i wiedza z zakresu ekonomii pozwala stworzyć elastyczny oraz skuteczny pozew. Poziom zaangażowania w sprawę klienta, efektywna obsługa i minimalizacja kosztów procesu razem z konkretną kwotą obowiązującą za prowadzenie sprawy to walory, sprawiające, że wiele osób chce skorzystać z usług dokładnie w tym miejscu.

Dodaj komentarz