Breaking News

Kosmetyki ochronne przez promieniowaniem UV

Kosmetyki chroniące przed promieniowaniem UV muszą spełniać pewne wymagania. Spełniają w końcu bardzo ważną funkcję ochronną. Novaclear stworzyła linię kosmetyków ochronnych Urban Sunblock dedykowanych dla każdego – niezależnie od wieku czy rodzaju skóry.

Nasze kosmetyki zostały stworzone w oparciu o starannie opracowaną formułę. W składzie każdego kremu przeciwsłonecznego z filtrem znajdziesz nie tylko składniki chroniące Cię przed szkodliwymi dla skóry UVA, UVB i IR. Dodatek składników nawilżających pozwali Ci jednocześnie zadbać o odpowiednie nawilżenie. Kosmetyki do ochrony promieniami słonecznymi UV znajdziesz na stronie Novaclear.

W tej linii znajdziesz takie kosmetyki jak:

  • PANTHENOL Kojący krem po opalaniu z dodatkiem 10% d – pantenolu, dzięki któremu szybko ukoisz i uspokoisz swoją podrażnioną skórę i zatrzymasz niekorzystne skutki promieniowania słonecznego;
  • krem Ochronny SPF50+ Dla Dzieci wzbogacony o ekstrakt z aloesu i hydromanil działających kojąco i łagodząco, idealnie nadaje się dla dzieci powyżej 3 roku życia;
  • URBAN SUNBLOCK Krem ochronny SPF 30krem z filtrem chemicznym SPF o mocy 30;
  • URBAN SUNBLOCK Krem ochronny SPF 50+, krem z filtrem chemicznym idealnie chroniącym przed promieniowaniem. Ochrona filtra powyżej 50.
  • Skóra Sucha Krem Ochronny Do Twarzy SPF 50+ głęboko nawilżający i chroniący, idealny dla cery suchej;
  • Skóra Tłusta Krem Ochronny Do Twarzy SPF 50+ głęboko nawilżający i chroniący, idealny dla cery tłustej z formułą wzbogaconą o ekstrakt z szałwii i oczaru wirginijskiego, które regulują wydzielanie sebum;
  • Skóra Wrażliwa Krem Ochronny Do Twarzy SPF 50+ głęboko nawilżający i chroniący, idealny dla cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień z dodatkiem aloesu i hydromanil.

Jak widzisz codzienna pielęgnacja z Novaclear podczas lata może być przyjemna i niewymagająca. My dajemy Ci najlepszej jakości produkty, a Ty z przyjemnością z nich korzystasz, chroniąc siebie i inwestując w zdrową i promienną cerę przez długie lata.

Dodaj komentarz