Breaking News

Mobilny serwis opon dla samochodów ciężarowych

Mobilny serwis opon dla samochodów ciężarowych Truck Opony s.c. na terenie Poznania i okolic chwali się doskonałymi opiniami. Samochody z całodobowy serwis opon przyjadą na miejsce podane przez zleceniodawcę z kompletnym sprzętem. To umożliwi prawidłowy montaż i demontaż opon ciężarowych w dowolnym rozmiarze.

Zrobione mogą być również: pogłębienie bieżnika opon, naprawa opon na zimno i na gorąco, zweryfikowanie ciśnienia w oponach, czy wyważanie kół zależnie od rodzaju felgi z wykorzystaniem metody tradycyjnej lub proszkowej. Podana firma znana jest z tego, że oferuje wygodne, najsprawniejsze oraz najoszczędniejsze rozwiązanie serwisowe w województwie wielkopolskim. Zapoznając się z opiniami w temacie firmy, jakie umieszczone są na witrynie www prędko można wywnioskować, że warto skorzystać z takich usług.

Dwuosobowy team bardzo dobrze poradzi sobie ze wszystkimi zleceniami. W sektorze oponiarskim ma on ponad 20letnie doświadczenie i ciągle się dokształca wobec czego żadne ze zleceń nie jest wyzwaniem. Firma współpracuje z dużymi hurtowniami oraz z producentami ogumienia. Z tego powodu w każdym przypadku będą założone te opony na jakich będzie zależeć kierowcy. Mobilny serwis opon działa przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu, dzięki czemu jest udostępniony dla klientów w każdej chwili, gdy oni tego będą potrzebować.

Do wykorzystania pozostają trzy auta serwisowe, przygotowane do obsługi większości samochodów ciężarowych poruszających się po rodzimych autostradach. Poza naprawą firma trudni się również sprzedażą opon do ciężarówek. Są to opony cenionych producentów w atrakcyjnej cenie. Specjaliści ze wskazanej firmy udzielą odpowiedzi także na wszystkie zapytania kierowców, jak i podpowiedzą odnośnie tego, jak dbać o opony i co jest ważne podczas naprawy ogumienia dla pojazdów ciężarowych. Serwis nie bez przyczyny wchodzi w skład rozpoznawalnych stowarzyszeń na rynku, ponieważ zapewnia wysokie standardy obsługiwania.

Dodaj komentarz