Breaking News

Mocne generatory ozonu od przedsiębiorstwa Ozon Food

Unowocześnione generatory ozonu od marki Ozon Food to modele GO – 01 oraz GO – 02. Mogą one być w dowolny sposób skonfigurowane, zależnie od tego, czego wymaga konkretny klient. Model GO – 01 jest zaprojektowany w myśl tego, czego wymaga polski przedsiębiorca.

Najlepsza jakość w atrakcyjnej cenie to właśnie to, co motywuje do kupna generator ozonu i wskazuje, że dobrze będzie posiadać takie urządzenie w swoim zakładzie. Ozonatory GO – 01 montuje się na szynie DIN. Mają one szybkie złącza ze stali kwasoodpornej oraz wydajność 10g/h w przypadku pojedynczego modułu. Intuicyjnie opracowany panel sterowania pozwoli pracownikom konkretnego zakładu szybko uczyć się obsługiwania. Robione na skalę przemysłową wytwarzanie ozonu z powietrza jest myślą przyszłości i dlatego opłaca się na to decydować.

Konkretne moduły można razem łączyć, co jest nad wyraz użyteczne i sprawdza się w dużych firmach. Łatwa instalacja i zintegrowanie z liniami zleceniodawcy to kolejne walory. Zarządzać generatorem można w sposób zdalny lub przez panel. Obsługiwanie systemu pozwoli danemu właścicielowi firmy posłużyć się znakiem „Bezpieczna Żywność”. Wskazany ozonator wykonany jest z trwałych tworzyw i dlatego też można spodziewać się jego dużej żywotności. Każda z instalacji jest projektowana pod oczekiwania klienta. W 100% rodzimy produkt przynosi zapewnienie prędkiego serwisu, o ile będzie taka potrzeba, gdyż nie ma konieczności oczekiwać na części zagraniczne.

Szczegółowa charakterystyka i profil techniczny modułu opublikowane są na stronie internetowej. Mocne generatory ozonu Ozon Food to idealne urządzenia. Każdy model można przystosować pod kątem zaprojektowanego systemu, w wybranym miejscu pracy. Indywidualne dostosowanie urządzenia daje natychmiastowe efekty. Ozon Food dostarcza najlepszą technologię i sprawi, że firma rozwinie się w branży. Posiadając takie generatory, nie ma potrzeby znać poszczególnych technologii.

Dodaj komentarz