Breaking News

Najlepszy podstawowy bezprzewodowy odkurzacz pionowy: Shark

Shark Navigator Freestyle. Z doświadczenia Turley’a wynika, że ta przyjazna dla budżetu, 7,5-funtowa opcja może wytrzymać szereg potrzeb związanych z czyszczeniem dzięki baterii, która utrzymuje czterogodzinne ładowanie. „Zapewnia szybkie sprzątanie wszystkich powierzchni dzięki silnej mocy ssania i wydłużonemu czasowi pracy” – powiedziała. „Bardzo duży pojemnik na kurz ma górną i dolną pustą konstrukcję, dzięki czemu nie musisz wchodzić w kontakt z brudem”.

Najlepszy bezprzewodowy odkurzacz ręczny: Black + Decker

Black + Decker Odkurzacz ręczny CHV1410L. Idealny, aby dostać się do ciasnych przestrzeni, ten potężny bezprzewodowy odkurzacz ręczny ma 16-woltową baterię litowo-jonową, która według marki może utrzymać ładunek do 18 miesięcy, a także zdejmowaną wąską dyszę, która może obracać się o 180 stopni. Turley opisał ten mały, ale potężny model jako „The Little Engine That Could” z jednokierunkowym zaworem klapowym, który utrzymuje zanieczyszczenia bezpiecznie wewnątrz odkurzacza. „Narzędzie do mocowania jest również świetne do czyszczenia za urządzeniami lub pod miejscami, w których nie można dostać się z normalnym odkurzaczem”, dodała.

Najlepszy bezprzewodowy odkurzacz dla zwierząt domowych: Dyson. Dyson V11 Animal. Ten bezprzewodowy odkurzacz kijowy ma trzy potężne tryby dla różnych rodzajów podłóg i wykonuje imponującą pracę sprzątając po zwierzętach domowych. „Jest potężny, lekki i wyposażony w przystawkę do włosów zwierząt domowych, która sprawia, że sprzątanie po sheddingu zwierząt domowych jest niezwykle łatwe”, Carl Prouty, ekspert ds. technologii w Abt Electronics, wcześniej wyjaśnił. „A ponieważ jest tak kompaktowy, jest to również doskonały sposób na utrzymanie samochodu w czystości, jeśli twój futrzany przyjaciel lubi jeździć z tobą na przejażdżki”.

Najlepszy „inteligentny” bezprzewodowy odkurzacz: iRobot. iRobot Roomba s9+. Ten robotyczny odkurzacz jest najinteligentniejszym dostępnym odkurzaczem, według Prouty. Model ten mapuje całą podłogę w domu, aby czyścić ją bardziej efektywnie. Właściciele mogą również ustawić granice z ich smartfonów, aby zapobiec odkurzacza odchodzenia do określonych obszarów. „To może również opróżnić swój pojemnik, wrócić do swojej bazy, gdy wie, że potrzebuje ładowania i może być na bieżąco z aktualizacjami oprogramowania, aby dodać funkcje w przyszłości”, powiedział. Roomba jest kompatybilny zarówno z Google Assistant i Amazon Alexa.

Aby uzyskać bardziej przystępną opcję, Turley zalecił kupującym również rozważenie wersji Roomba E5. „Ta Roomba ma trzystopniowy system czyszczenia, który możesz kontrolować z telefonu” – powiedziała. „Szczotki dostosowują się i zginają, aby pozostać w stałym kontakcie z dywanami i twardymi podłogami, a filtr zatrzymuje 99 procent alergenów sierści kota lub psa – co czyni go również świetną opcją dla właścicieli zwierząt domowych”.

Najlepszy bezprzewodowy odkurzacz do pracy na mokro i sucho: Adoric Life. Bezprzewodowy odkurzacz do pracy na mokro i sucho. Działając jako połączenie odkurzacza, sprayu wodnego i mopa, jest to jeden z ulubionych bezprzewodowych odkurzaczy pionowych Dulude’a. To „trzy w jednym”, wyjaśniła, „więc również myje podłogi na mokro, dzięki czemu szybciej wykonasz swoje obowiązki”. Plus, jest funkcja asystenta głosowego, który informuje, kiedy nadszedł czas, aby ustawić tryb samoczyszczenia, aby utrzymać wszystko świeże, dodać świeżą wodę lub naładować go.

Najlepszy kosztowny odkurzacz bezprzewodowy: Dyson

Dyson Outsize Vacuum. Ten bezprzewodowy odkurzacz ręczny z narzędziem do włosów domowych zapobiegającym plątaniu się jest zdecydowanie inwestycją, ale ma prawie dwie godziny pracy i dwa razy więcej ssania niż większość bezprzewodowych odkurzaczy, wyjaśnił Turley. „Jest również wyposażony w drugą baterię, dzięki czemu można posprzątać cały dom bez konieczności zatrzymywania się i ładowania”, powiedziała. „Bardzo duży pojemnik oznacza również brak konieczności opróżniania po każdym pomieszczeniu”. Zobacz na stronie https://www.ostrowmaz24.pl/art/37020/jak-wybrac-odkurzacz-bezprzewodowy-i-dlaczego-model-dyson-v11-absolute-jest-najlepszy

Najlepszy bezprzewodowy odkurzacz w przystępnej cenie: Dirt Devil. Dirt Devil Versa 3-w-1 bezprzewodowy odkurzacz kijowy Wszechstronny, wielopiętrowy model, który nie popsuje budżetu, ten bezprzewodowy odkurzacz waży zaledwie pięć funtów i ma łatwo opróżniany pojemnik na brud, a także baterię litową 16V. „Ta opcja jest niedroga, lekka, wydajna i niezwykle wszechstronna” – powiedział Turley. „Ma zdejmowany odkurzacz ręczny do czyszczenia małych przestrzeni i zajmuje tylko około trzydziestu minut, aby w pełni się naładować”.

Najlepszy kompaktowy bezprzewodowy odkurzacz: Dyson

Dyson Omni-Glide

Według Dulude, Dyson jest go-to, jeśli chodzi o bezprzewodowe odkurzacze. Ten nowy, elegancki model, ważący niewiele ponad 4,2 kg, pozwala użytkownikom z łatwością manewrować w ciasnych miejscach dzięki czterem 360-stopniowym kółkom i możliwości położenia się na płasko podczas wjeżdżania pod niskie meble. Łatwo przekształca się w smukły odkurzacz ręczny za pomocą jednego kliknięcia, posiada łatwo opróżniany pojemnik, zmywalny filtr i stację dokującą do ściany. „Dyson jest liderem w bezprzewodowych odkurzaczy, wychodzą z lepszej i mocniejszej wersji każdego roku,” dodała.

Dodaj komentarz