Breaking News

Największe na Podkarpaciu Centrum Kulturalno – Handlowe

Millenium Hall to największe w województwie podkarpackim Centrum Kulturalno – Handlowe. Innowacyjna architektura oraz bogata propozycja usług powodują, że jest to atrakcyjna galeria w Rzeszowie, dla mieszkańców, jak i dla turystów. Znajduje się tu więcej niż dwieście pięćdziesiąt salonów modnych marek. Można tutaj odkrywać najnowsze kulinarne horyzonty, gdyż do wybrania jest sporo restauracji i kawiarni. To miejsce idealne nie tylko na zakupy, ale też na spotkania ze znajomymi oraz spotkania biznesowe.

Dużym atutem, chwalonym przez kupujących jest to, że Millenium Hall oferuje karty podarunkowe. To świetny podarunek dla bliskiej osoby lub funkcja nagrody dla zasłużonych pracowników. W takiej podkategorii wskazana marka jest też prekursorem. To doskonałe wyjście, zwłaszcza że z karty można skorzystać we wszystkich sklepach w obiekcie. Osoby, które bardzo preferują styl miejskiego życia bez wątpienia cenią to, że w Millenium Hall w okresie wiosenno – letnim na skwerze rozkładają się ogródki letnie i pojawia multimedialna fontanna.

W porze zimowej z kolei działa tutaj lodowisko. Przygotowywane są na obszarze skweru przed Millenium Hall eventy, pokazy mody i koncerty. Kolejno, atrakcyjność obiektu przejawia się także w tym, że sztuka i kultura są tutaj udostępnione dla wszystkich. Wewnątrz umieszczone są dzieła wielu cenionych artystów, rodzimych i zagranicznych. DagArt Galerie to jedyna w kraju galeria sztuki współczesnej, w jakiej wyszukać można dzieła artystów z wielu krajów. W obiekcie działa też LUKR.

Jest to nowoczesny, dwupoziomowy klub, w jakim regularnie trwają występy polskich piosenkarek. Osoby które odwiedzają Millenium Hall mogą również wybrać się do Multikina. Na kinomanów czeka tutaj dziewięć sal kinowych, obejmujących tysiąc pięćset pięćdziesiąt siedem miejsc. To jedyny w Polsce multipleks z cyfrowymi projektorami. Dla osób odwiedzających Rzeszów dostępny jest także hotel Hilton Garden Inn. Bogata baza hotelowa pozwala na wygodny wypoczynek.

Dodaj komentarz