Breaking News

Niebanalna papeteria, którą można wręczać najbliższym oraz współpracownikom

Wszechstronna oferta papeterii kreatywnej umieszczona jest w kategoriach w pracowni Decoris. Kategorie wskazują zamawiającym, w co mogą się zaopatrzyć. Internauta może szybciej złożyć zamówienie. Może również zaglądać na bloga, omawiającego pomysł na prezent dla mamy, jak i na przykład odnoszącego się do tematyki ślubnej.

Kategorie w obrębie to: prezenty oferta dla firm, prezenty dla niej, prezenty dla niego, kartki świąteczne, zaproszenia ślubne, prezenty, zestawy próbkowe, zarezerwuj datę ślubu, winietki, podziękowania dla gości weselnych, podziękowania dla rodziców, księgi wpisów gości, plany stołów, błogosławieństwo od rodziców, zawieszki zestawy, zawieszki na butelki, naklejki, numery na stół, figurki na tort, menu, albumy ślubne, kieliszki i karafki, dekoracje samochodu, pieczątki, pudełka szkatułki na obrączki, pudełko na koperty, dodatki, maseczki bawełniane, półprodukty oraz dodatkowe wkładki.

Można też skorzystać z podkategorii z możliwością składania zamówień indywidualnych od samego początku. Ślubne zamówienia można opracować w konfiguratorze. To pozwala wybrać wśród zaproszeń takich jak: rustykalne, złote glamour, botaniczne, special line, boho, foto zaproszenie ze zdjęciem, kaligrafowane, koronki, karty do gry, morskie, akwarele oraz wycinane laserowo. Do zaproszeń można dokupić gadżety: winietki, podziękowania dla gości weselnych, podziękowania dla rodziców, księgi wpisów gości, plany stołów, błogosławieństwo od rodziców, zawieszki zestawy, zawieszki na butelki, naklejki, numery na stół, cake topper, menu, albumy ślubne, kieliszki i karafki, dekoracje samochodu, pieczątki, pudełka szkatułki na obrączki albo pudełko na koperty. Sporo osób zaopatruje się również w pracowni Decoris w ręcznie zrobione kartki świąteczne a także wiele pozostałych uroczych podarunków indywidualnie przygotowanych. Są nimi: kubki z logo firmy, czekoladki z nadrukiem, herbaty oraz kawy firmowe. Propozycja papeterii i akcesoriów pracowni jest imponująca.

Dodaj komentarz