Breaking News

Nowocześnie zaprojektowane osiedle dwupoziomowych apartamentów w pobliżu Krakowa

Konstelacja 2E to nowocześnie zaprojektowane osiedle dwupoziomowych apartamentów w okolicach stolicy Małopolski. Jest to miejsce dla osób, które chciałyby mieszkać w modernistycznych wnętrzach i ekskluzywnej okolicy. Apartamenty mają dowolną powierzchnię. Do każdego z nich przylega własny ogródek, zielony dach i jedno lub dwa miejsca parkingowe. To wpływa na wygodę. Zielone dachy to uzupełniająca powierzchnia, służąca odpoczynkowi.

Osoby które poszukują domu doceniają to rozwiązanie. Osiedle prezentuje się stylowo i nie jest dziwne, że sporo rodzin z dziećmi zamierza tutaj zamieszkać. Młodzi ludzie, jacy pracują w Krakowie mogą na jego obrzeżach odnaleźć apartament w świetnym standardzie i nie obawiać się zgiełku miasta.

Dobrze będzie zaglądać na witrynę, na jakiej zaprezentowany jest apartament zielonki i sprawdzić, jak wysoki standard jest oferowany. Można zobaczyć zdjęcia osiedla i apartamentów. Można także od razu rezerwować wytypowane przez siebie lokum. Do wybrania są cztery typy mieszkań, mające powierzchnię użytkową od sześćdziesięciu czterech do 92 metrów kwadratowych. Apartamenty mają oddzielny ogród, zielony dach oraz jedno albo dwa miejsca parkingowe. Wnętrza w dwupoziomowych mieszkaniach są zaprojektowane w ten sposób, by każdy mógł samodzielnie stworzyć taką przestrzeń, na jakiej mu będzie zależało. Można także skorzystać z możliwości wykończenia mieszkania pod klucz.

Deweloper współpracuje albowiem z marką IMPERIUM WNĘTRZ. Dodatkowo można skorzystać z katalogu FM Kuchnie, jaka obejmuje zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kuchnie marki NOBILIA i ATLAS KUCHNIE. Od razu można też zamawiać całe wyposażenie AGD do zabudowy i armatury kuchennej. O wysokim standardzie wykończenia apartamentów na takim osiedlu poświadczają: pompa ciepła z funkcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi tarasowe, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód a także altany śmietnikowe. Na ulicy umieszczono również oświetlenie.

Dodaj komentarz