Breaking News

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson cyclone V10 dla zwierząt

To nie jest najnowsza wersja Dysona, ale jest równie dobra – z eleganckim różowym sztyftem jest równie lekka, co kompaktowa. Z łatwością porusza się po dywanach i drewnianych podłogach, a maksymalne ustawienie zapewnia niesamowitą siłę ssania. Jak sama nazwa wskazuje, doskonale nadaje się do zbierania sierści zwierzęcej z dywanów i tapicerki – i uznaliśmy, że jej głowica z napędem bezpośrednim jest najlepsza do tego zadania.

Wiele nasadek łatwo się włącza i wyłącza, a szczotka do odkurzania świetnie nadaje się również do wiosennego sprzątania zakurzonych regałów.Stosunkowo cichy, nie rozpraszał nawet zwierząt, które zwykle boją się odgłosu próżni. Jeden dla większych domów lub rodzin, można go łatwo ładować na ścianie lub przez samodzielne podłączenie akumulatora.

Po pełnym naładowaniu, po trzech godzinach, działa do imponujących 60 minut – prawie nie musieliśmy go ładować. Łatwy do usunięcia brud, dzięki przesuwanemu przyciskowi wysuwania, nigdy nie pozostawia bałaganu. Uważamy, że ten model przetrwałby lata – ale za około 350 funtów jest to inwestycja.

Odkurzacz bezprzewodowy Bissell multireach aktywny 21 V bez plątania

Ta atrakcyjna, bezprzewodowa odkurzacz nie była jedną z najcięższych, jakie testowaliśmy, ale przy 3,6 kg mogliśmy wyczuć wagę, gdy używaliśmy jej do czyszczenia podłóg. Mocne ssanie było jedną z jego zalet, podobnie jak łatwość mocowania innych akcesoriów. Miniodkurzacz jest łatwy do odłączenia i świetnie nadaje się do samochodu lub trudno dostępnych miejsc.

Światła LED, zarówno na głowicy głównej, jak i na mini odkurzaczu, były główną atrakcją i pomogły nam zbierać kurz lub brud w słabo oświetlonych pomieszczeniach, takich jak piwnica.Główny, napędzany silnikiem, nieplączący się wałek szczotki działał szybko i skutecznie i zapobiegał owijaniu się włosów. Łatwe ładowanie, można to zrobić samodzielnie lub za pomocą uchwytu ściennego, a po pełnym naładowaniu wytrzymuje do 30 minut.

Uwielbialiśmy technologię czystego przesuwania tego modelu, co oznaczało, że mogliśmy wysunąć brud z pojemnika na kurz bez robienia bałaganu. Okazało się, że jest to dobry wszechstronny produkt i uważamy, że za mniej niż 200 GBP dostaniesz swoje pieniądze.

Kapsułka Halo

Ta próżnia jest wyjątkowa, z korpusem w kształcie kapsuły i uchwytem na górze. Jest dość lekki, ale okazało się, że kij i główka są trudne do zamocowania za pomocą niezgrabnych klipsów. Główny odkurzacz był dość mocny i zasysał włosy i brud z dywanów i twardych podłóg, ale pchanie go było trudne, szczególnie przy najtrudniejszym ustawieniu.

Ładowanie jest łatwe, a kontrolki zasilania informują, kiedy jest w pełni naładowany – po pełnym naładowaniu musieliśmy ładować go tylko raz w tygodniu w przypadku małego mieszkania.Jeden z niewielu bezprzewodowych odkurzaczy, które wypróbowaliśmy, wykorzystujący worki, o pojemności 1,6 l, były trochę kłopotliwe w montażu – ale uwielbiamy to, że są wykonane z naturalnych materiałów i można je kompostować, co zapewnia przyjazną dla środowiska i bezpyłową sposób na pozbycie się brudu.

Ponieważ jest tak lekki, można go łatwo przechowywać w szafce, ale jest dość ciężki, więc nie stanie sam. W tej cenie chcielibyśmy zobaczyć inne głowice motorowe, ponieważ znaleźliśmy dwie nasadki, szczoteczkę do szczelin i małą szczoteczkę, dość przeciętną i znowu niezgrabną do zamocowania. Zobacz na stronie https://www.ostrowmaz24.pl/art/37020/jak-wybrac-odkurzacz-bezprzewodowy-i-dlaczego-model-dyson-v11-absolute-jest-najlepszy

Gtech pro 2

Ten dziwacznie wyglądający model, w kolorze czarnym i zielonym, sprawdza się niesamowicie dobrze zarówno na dywanach, jak i na twardych podłogach, a my byliśmy pod wrażeniem jego pojemnych toreb. Dzięki dwóm ustawieniom mocy podobało nam się ustawienie maksymalne, które można osiągnąć po prostu przesuwając zielony przycisk na górze odkurzacza. Jest dość głośny, ale zbiera włosy i błoto z dywanów, a jego światło LED pokazało nam również, gdzie możemy zbierać cząsteczki kurzu na drewnianych podłogach.

Spodziewaliśmy się, że jego torby będą trudne do zamocowania, ale działały z łatwością i wytrzymywały tygodnie, a opróżnianie brudu było bardzo higieniczne. Pełne ładowanie trwało nieco dłużej niż cztery godziny, a przy maksymalnym naładowaniu trwało tylko około 20 minut, ale ustawienia eco oznaczały, że może wytrzymać 40 minut. Stosunkowo lekki, próżnia jest tak ciężka, że trudno ją zaparkować, gdy robiliśmy pełne sprzątanie bez przewracania się.

Główna główka niestety nie jest owijką przeciw włosom, ale jest wyposażona w poręczne narzędzie do obcinania włosów i wyczesywania ich. Model w rozsądnej cenie, zdecydowanie ma cios.Vax ma elegancką konstrukcję, która nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a prosty uchwyt ścienny zapewnia bezpieczeństwo i pion.

Cały ciężar tego akumulatora znajduje się w uchwycie; jednak elastyczna głowica podłogowa jest znacznie lżejsza, co sprawia, że trudno ją kontrolować podczas odkurzania – ale wkrótce przyzwyczaisz się do ruchu i możesz szybko poruszać się po pomieszczeniu. Odłączany akumulator modelu ma oddzielną stację dokującą, która nie jest częścią uchwytu ściennego, więc wystarczy ją naładować i wcisnąć na miejsce, gdy nadejdzie czas na czyszczenie. Jedno ładowanie wystarcza na 45 minut, ale nie oczekuj, że potrwa tak długo, jeśli używasz mocniejszego ssania i zmotoryzowanej główki szczoteczki.

Dodaj komentarz