Breaking News

Oferta wzbudzająca zainteresowanie zleceniodawców, którzy planują skorzystać z niebanalnej fotobudki

Oferta budząca zainteresowanie zleceniodawców, którzy zamierzają skorzystać z niebanalnej fotobudki jest przygotowana przez firmę Fotobu.pl bardzo starannie. Z tego powodu klienci są świadomi, że błyskawicznie mogą skorzystać z opcji dzięki jakim ich uroczystość będzie wyjątkowa, a na dodatek w bardzo dobrej cenie. Klienci mają do wyboru w ramach fotolustro cena 4 zestawy: Max, Premium, Standard a także Basic. Są one dokładnie podane razem z zakresem cenowym na witrynie internetowej. Cena zmienia się wraz z tym, czy ktoś chciałby korzystać ze świadczeń dodatkowych.

Dodatkowo, klienci mogą zdecydować się na to, aby korzystać ze specjalnie przygotowanego zestawu na wesela. W takiej sytuacji zyskają 10 procent taniej na całe zamówienie. Poza tym, że Nowożeńcy zaoszczędzą pieniądze, to mogą także oszczędzić trochę czasu, gdyż nie muszą poszukiwać 3 usługodawców, tylko podpisują umowę z jedną firmą. Wszechstronne usługi obejmują: kamerowanie z obsługą drona w gratisie, fotografa, fotobudkę lub fotolustro, napis LOVE, plus opcję korzystania z samodzielnie robionych zaproszeń, spersonalizowanej księgi gości, winietek oraz ozdób.

Państwo Młodzi bardzo to doceniają, gdyż faktycznie pozyskają harmonijną koncepcję u konkretnego zleceniodawcy. Ponadto, sami decydują czy na uroczystości weselnej chcą skorzystać z klasycznej fotobudki, czy może z fotolustra, czyli nietuzinkowego zwierciadła wykonującego wystrzałowe fotografie. Fotolustro będzie nie tylko bardzo dobrym pomysłem na zabawę podczas wesela, ale też stanie się dekoracją eventu. Poza podstawami w ramach fotobudki do każdego z zestawów można dobrać inne rozwiązania. Będą to: wcześniejsze rozstawienie fotolustra, wykorzystanie dodatkowej godziny zabawy, wykonanie samodzielnie ozdobionej przez pracowników Księgi Gości oraz wykonanie
szczególnego, indywidualnie dopasowanego tła dla fotolustra według własnego życzenia. To dowodzi, że marka Fotobu.pl zabiega o swoich zleceniodawców.

Dodaj komentarz