Breaking News

Perfekcyjnie zrobione zabiegi kosmetyczne oraz doskonały makijaż permanentny w Bielsko – Białej

Bardzo dobrze zrobione zabiegi kosmetyczne oraz doskonały makijaż permanentny na terenie Bielsko – Białej wykonywane są w studio urody BossKa Beauty. Cała propozycja usług zamieszczona jest pod linkiem www.bosskabeauty.pl i warto się z nią zaznajomić. Klientki są przekonane, że oddadzą się w dobrą opiekę, ponieważ wykwalifikowane kosmetyczki na bieżąco sprawdzają trendy w obrębie makijażu i medycyny estetycznej.

Cały team przeprowadza zabiegi w miłej oraz atmosferze, używając atestowanego osprzętu. Dlatego wszystkie czynności są higieniczne. Najbardziej rozbudowana jest oferta propozycja dotycząca makijażu permanentnego. Zawiera ona: makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny ust a także makijaż permanentny powiek. Makijaż permanentny brwi może być zrobiony technikami: ombre, cienia albo pudrową. Makijaż permanentny ust obejmuje kontur z wypełnieniem lub z cieniowaniem. Makijaż permanentny powiek dotyczy: powieki górnej zagęszczającej linię rzęs, użycia kreski dekoracyjnej, kreski cieniowanej lub powieki dolnej. W studio robione są korekty dla wszystkich makijaży.

Technika za każdym razem jest bezpośrednio dostosowana jest do klientki i dokładnie omawiana przed wykonaniem zabiegu. Kosztorys za makijaże podano na witrynie. Zabiegi przebiegają zwykle w dwóch etapach. Ceny obejmują: zabieg podstawowy, znieczulenie i dopigmentowanie. O tym, jak wygląda makijaż permanentny i ile zajmie jego zrobienie, powiadamia kosmetyczka. Usługi z zakresu kosmetologii estetycznej, z jakich można skorzystać w BossKa Beauty to z kolei: mezoterapia igłowa twarzy, szyi, dekoltu, rozstępów i blizn, Meso BB Glow twarzy, szyi, dekoltu, lipoliza iniekcyjna na takich partiach ciała jak: podbródek, żuchwa, policzki, kolana, łokcie, ramiona, uda, bryczesy, boczki, pośladki, brzuch a także plecy. Klientki chodzą ochoczo na mezoterapię igłową, jaka może objąć: okolice oczu, skórę głowy, dłonie, twarz, szyję i dekolt.

Dodaj komentarz