Breaking News

Pionier w produkcji czujników ozonu: Ozon Food

Lider w produkcji czujników ozonu, a więc Ozon Food każdy produkt z tej kategorii produkuje od nowa. Znaczy to, że każdy ze sprzętów może być zrobiony zgodnie z osobistymi wyznacznikami przedsiębiorstwa, w jakim będzie on wykorzystywany. Technologiczne mierniki ozonu w powietrzu zrobione są wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem pomiarowym. Są niezawodne, bo robi się je z imponującej jakości elementów. Co znaczące, zamawiając ten wyrób nie trzeba się znać na jego obsłudze, ponieważ specjaliści zapewniają intuicyjne programowanie całego sprzętu oraz przygotują szkolenie, gdy będzie taka konieczność.

Mierniki prezentują się wzorowo zarówno pod kątem wykazywanych funkcji, jak i estetyki. Czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 to sprzęt kompaktowy, aczkolwiek o perfekcyjnych parametrach powiązanych z użytkowaniem. Jego precyzyjne działanie wpływa na późniejszą wydajność ekonomiczną ozonowania i bezpieczeństwo w czasie zastosowania. Ten osprzęt perfekcyjnie sprawdza się w mniejszych zakładach przetwórstwa spożywczego. To zamawiający decyduje o tym, czy potrzebuje jeden czujnik, czy może chce się wyposażyć w parę modeli. Dopasowanie do niższych parametrów pracy, wysoka klasa wodoszczelności a także wykonanie z tworzywa sztucznego wykazującego odporność na zniszczenie to spore walory podanego sprzętu. Ozon Food przeprowadza okresowe przeglądy czujnika, żeby klient miał pewność, że działa on bez zarzutu.

Czujniki są każdorazowo kalibrowane indywidualnie, a o ile konieczny jest ich serwis, wszystko odbywa się sprawnie. Dokładna specyfikacja produktu znajduje się na witrynie internetowej. Mierniki O3 produkowane przez Ozon Food są innowacyjne, funkcjonują sprawnie i umożliwiają wprowadzać zmiany w konkretnej firmie. Ozon, o ile ma dać doskonałe wyniki w wybranej firmie, musi być dostarczany w odpowiedniej ilości. Należy pomierzyć stężenie O3 na terenie zakładu pracy, a urządzenie nadaje się do tego bardzo dobrze.

Dodaj komentarz