Home

Terapia Quantowa

quantec_5 Nastał wiek informacji i “terapia informacyjna” jest dziś czymś aktualniejszym niż kiedykolwiek. Szybko rozwijająca się fizyka kwantowa wskazuje, że wszechświat nie składa się z materii, ale z energii, kwantów.

W wymiarze biochemicznym energia, kwanty tzw. “niewidzialne siły” mają ogromny wpływ na aspekt biologicznych regulacji organizmu.

Energią, kwantami jest to co myślimy, mówimy, czujemy, nasze uświadomione, bądź nieuświadomione wzorce, uczynki.  Ma to określone drgania i to one determinują nasze samopoczucie, osobowość,  zachowanie i życie.

Przebywając w grupie społecznej wzajemnie oddziałujemy na siebie przenikając się falami, drganiami łącząc się w niewidzialną sieć marzeń, przyjaźni, miłości, obaw i lęków. Gdy te połączenia wibrują wokół nas “harmonijnie” jesteśmy zdrowi, gdy wibrują “nieharmonijnie” chorujemy. 

Terapia Quantowa pomaga usunąć nieharmonijne wibracje i wprowadza nowe, pożądane zmiany informacyjne na poziomie atomowym, dzięki którym uzyskujemy  równowagę emocjonalno-fizyczną w życiu.

Terapia quantowa działa na zwierzęta, rośliny i ludzi. Dzięki terapii czujemy się lepiej,  mamy więcej chęci do życia i działania.

Chcesz  dowiedzieć się więcej o  sobie,  swoim stanie zdrowia, dotrzeć do przyczyny i poprawić swoje samopoczucie?

zadzwoń tel. +48 531 625 752

serdecznie zapraszam

 

 

 Translate »