Home

Terapia Quantowa

Nastał wiek informacji i terapia informacyjna, kwantowa jest dziś czymś aktualniejszym niż kiedykolwiek. Szybko rozwijająca się fizyka kwantowa wskazuje, że wszechświat nie składa się z materii, ale z energii, kwantów.

W wymiarze biochemicznym energia, kwanty tzw. niewidzialne siły mają ogromny wpływ na aspekt biologicznych regulacji organizmu.

Energią, kwantami jest to co myślimy, mówimy, czujemy, nasze uświadomione, bądź nieuświadomione wzorce, uczynki.  Ma to określone drgania i to one determinują nasze samopoczucie, osobowość,  zachowanie i życie.

Przebywając w grupie społecznej wzajemnie oddziałujemy na siebie przenikając się falami, drganiami łącząc się w niewidzialną sieć marzeń, przyjaźni, miłości, obaw i lęków. Gdy te połączenia wibrują wokół nas harmonijnie jesteśmy zdrowi, gdy wibrują nieharmonijnie chorujemy. 

Terapia kwantowa pomaga usunąć nieharmonijne wibracje i wprowadza nowe, pożądane zmiany informacyjne na poziomie atomowym, dzięki którym uzyskujemy  równowagę emocjonalno-fizyczną w życiu.

Terapię kwantową można zastosować  na ludzi, zwierzęta i rośliny. Dzięki terapii czujemy się lepiej,  mamy więcej chęci i siły do działania. Podejmujemy nowe wyzwania w życiu, nabieramy pewnego dystansu do spraw, potrafimy inaczej spojrzeć na swoje życie. 

Chcesz  dowiedzieć się więcej o  sobie,  swoim stanie zdrowia, dotrzeć do prawdziwej  przyczyny i poprawić swoje samopoczucie?

zadzwoń tel. +48 531 625 752

serdecznie zapraszam Jakub Tulwiński

 

 

 

 

Partnerzy
Statystyki
Obecnie: 0
Dziś: _
Ogółem: _
Translate:


Translate »