Relacje gości

 

Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią  – NAPISZ(umieścimy je na stronie)

Ludmiła  – jestem już drugi raz w tym zaczarowanym domu. Jest dobra atmosfera, gospodarze są ciepli, mili, serdeczni. Dzięki temu pomogli mi przetrwać bardzo ciężkie chwile i rozterki. Nauczyli mnie pozytywnego myślenia, poznałam życie w jasnych barwach. Czuję się bardziej bezpiecznie i jestem radosna. Dziękuję za wszystko.

Zofia – jestem już tu drugi raz. Atmosfera tego domu oraz jego cudowni i pełni ciepła gospodarze przyciągają mnie jak magnes. Za każdym razem inaczej reaguję na koncercie, inaczej widzę wiele rzeczy, ludzi i otaczający mnie świat. Dziękuję wam za zmiany i przemiany, które dały mi dużo radości oraz pewności siebie. Do zobaczenia za rok.

Alicja -Byłam w magicznym miejscu! Nie przypuszczałam, że w Bornym Sulinowie spotkam takich ludzi. Masaże  to nie tylko ulga dla ciała. Po tygodniu pobytu jestem tak naładowana pozytywnie, chce się po prostu żyć. Wszyscy wkoło zauważają, że jestem inna. Pozdrawiam i gorąco polecam!

Ewa – Przesyłam podziękowania za wszystko! Na prawdę te wspólnie spędzone chwile są dla mnie bardzo cenne i na pewno zostaną w mojej pamięci.  Całusy przesyłam, dobre energie również!!

Asia – dziękuję za wszystko. Czuje się jak nowo narodzona. Czuje w sercu pełnię, radość i miłość. Macie wszyscy tyle ciepła i miłości. Wielkie dzięki.

Małgosia– Pragnę wam serdecznie podziękować, za wszystkie moje doświadczenia, które dzięki wam przeżyłam.

Jadwiga – Cierpiałam na silną depresję, spałam po 2 godziny po zażyciu silnych leków. Byłam u kresu wytrzymałości. Los sprawił że znalazłam się w Bornem Sulinowie.  Skorzystałam z terapii i  już po pierwszej wizycie przespałam pół nocy, a po następnej przespałam cała noc i śpię coraz lepiej.

Ania  – Przyjechałam z pewnym ciężarem, nie wiedziałam z jakim. Po długich rozmowach wszystko stało się jasne. Było ciężko to z siebie wyrzucić, teraz  wyjeżdżam leciutka i radosna. Dziękuję

Barbara  – wielkie dzięki i uznanie za czarodziejski masaże, które sprawią, że będę pamiętała je jeszcze długo. Dziękuje, że kochasz ludzi co przejawia się w twojej osobowości. Życzę wszystkiego co najlepsze w zdrowiu i radości na każdy dzień. Do zobaczenia znowu.

 Partnerzy
Statystyki
Obecnie: 0
Dziś: _
Ogółem: _
Translate:


Translate »