Warsztaty

Współczesny świat stawia przed nami nowe wymagania. Pośpiech, brak poczucia bezpieczeństwa, konieczność ciągłego przystosowywania się wiele osób przypłaca stresem, chorobą, niezadowoleniem z siebie i nieudanym życiem. Podczas warsztatów prezentowane są techniki konstruktywnego rozwiązywania problemów. Warsztaty  przeznaczone są dla tych, którzy  chcą przejąć odpowiedzialność za swoje życie, poznać siebie i swoje wzorce myślowe. Nauczymy  jak radzić sobie w codziennym życiu. 

Prosiliśmy uczestników aby nazwali warsztaty i co im dały. 

Joanna – „Warsztaty uleczenia serduszka” – no… pozbyłam się iluzji. Dostrzegłam, co tak naprawdę jest dla mnie ważne i priorytetowe. Wiem teraz, które zasłony w życiu chcę ściągnąć sprzed oczu i wiem, że za nimi czeka mnie cudowny świat. Zrozumiałam i odkryłam, że mogę być sobą bez dodatków i właśnie taka jestem  kochana i potrzebna.

Karolina „Warsztaty życia” – szlifowanie swojego własnego diamentu jakim jest dar życia. Unicestwianie swoich własnych wrogów jakich są lęki, strachy, blokady, ograniczenia, słabości, wątpliwości, wzorce, przekonania, programy społecznościowe i mentalne. Wychowywanie siebie na nowo w zgodzie z własna wolą, w/g osobistego potencjału, pragnień i potrzeb. Budowanie pewności, zaufania do siebie, odwagi do działania, szacunku do siebie i do innych, wiary we własne możliwości. techniki na wprowadzanie nowych wartości i zastępowanie starych wzorców myślowych. Wszystko to w przecudownej atmosferze domowego ciepła, miłości, swobody, akceptacji i cierpliwości. 

Magdalena „Warsztaty – poznaj swoją moc i uwierz w siebie” – spotkanie dało mi świadomość jak mogę i potrafię kształtować swoją przyszłość i świat wokół siebie – swój mikrokosmos. Poczułam i wiem, że to ja kreuję swoją rzeczywistość. 

Żaneta  „Warsztaty zmian” – warsztaty nauczyły mnie jak prawidłowo pracować nad sobą, żeby życie było piękne. Nie możemy zmieniać świata, zmieniajmy siebie, sami decydujemy o życiu jakie ma być. Dopiero tutaj zaczęło zmieniać się moje życie, za co bardzo dziękuję,  naprawdę mi pomogliście, moja wdzięczność jest naprawdę ogromna. 

Warsztaty obejmują

  • rozruch poranny z kijami Nordic Walking
  • nauka radzenia sobie z emocjami i wykorzystanie własnej energii
  • gry fabularne pokazujące powiązania energetyczne
  • medytacje przy bębnie, misach i gongach
  • dużo rozmów, pytań i odpowiedzi
  • nauka oddechu stabilizacyjnego 
  • wykłady tematyczne
  • wieczór taneczny

Warsztaty są czterodniowe i prowadzimy pod indywidualne zapotrzebowanie. Pracujemy maksymalnie w grupie 4-6 osobowej. Zgłoszenia pod numerem telefonu +48 600 225 412. 

GWARANTUJEMY kameralne i domowe warunki, wspaniałą aurę miejsca, moc przeżyć, ciepłą i serdeczną atmosferę.

 

Partnerzy
Statystyki
Obecnie: 0
Dziś: _
Ogółem: _
Translate:


Translate »