Medytacje

„W momencie, w którym ludzie zaczynają śpiewać razem w kręgu OM Chanting, własna wibracja jest przekształcana w OM automatycznie. Ci, którzy są w środku kręgu, myją się w energii, i to jest to, co zmienia wibracje ciała. Nawet komórki, które są martwe, zaczynają wibrować. W taki sposób gdziekolwiek pójdziesz, Twoja aura wibruje dźwiękiem kosmicznym OM.” –  Sri Swami Vishwananda

Zapraszam w Bornem Sulinowie co dwa tygodnie na  niecodzienne spotkanie i medytacje  OM.  Spotkanie w każdy Nów i Pełnię Księżyca. Najbliższe spotkanie odbędzie się o godz. 20.00

  • wrzesień – przerwa urlopowa
  • 01 październik i 16 październik 2016r
  • 14 listopad i 29 listopad 2016
  • 14 grudzień i 29 grudzień 2016r

Medytacja jest darmowa!

Uczestnictwo –  tylko za  telefonicznym potwierdzeniem rezerwacji  tel.+48 600 225  412

Medytacja OM pomaga

  • zrelaksować się i odprężyć
  • wprowadza harmonię w nasze życie
  • odzyskuje się  spokój ducha i jasność umysłu
  • nabiera się poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie
  • daje moc pozytywnego działania i kreowania swojego życia
  • można uzdrowić  ciało, ducha i umysł

O medytacji wypowiedział się Dr  Mitchell Gaynor

„Gdy dźwięk jest wydobywany w odpowiedni sposób, może on specyficznie “natchnąć” ludzki organizm stanem harmonii i homeostazy, której potrzebuje, aby mógł ciągle tętnić życiem lub zregenerować się po chorobie. Ponadto harmonijne dźwięki lub muzyka pomagają rozwinąć w sobie intuicję, co z kolei pomaga w indywidualnym procesie uzdrawiania. Ludzki “szósty zmysł” intuicji oraz jego wpływ na ciało, związki międzyludzkie oraz nasze otoczenie, nie jest mrzonką wymyśloną przez zwolenników okultyzmu i ezoteryki – ma swoje podstawy w dogłębnych naukowych badaniach, przeprowadzonych przez wielkie umysły fizyków i filozofów.”

 Shirlie Roden – uzdrawianie dźwiękiem.

„Dźwięk jest drogą w przyszłość. Nauka udowodniła, że czyste brzmienie ludzkiego głosu ma działanie uzdrawiające. Wiele osób zaczyna sobie uświadamiać, ze to właśnie praca z dźwiękiem stanowi najbardziej przyszłościową metodę leczenia w nowym tysiącleciu. W instytucie Maxa Plancka w Niemczech dr David Schweizer przeprowadził badania podczas, których poddawał analizie próbki krwi pacjentów przed i po intonowaniu przez nich dźwięku Om (to jest: wydobywaniu dźwięku z brzucha rozpooczynając od niskich tonów i stopniowo podnosząc wysokość dźwięku przez trzy oktawy aż do tonów wysokich). Krew była później czystsza, jaśniejsza i – o dziwo – wszystkie tworzące szarą masę zanieczyszczenia zostały usunięte z wnętrza komórek krwi poza ściany komórkowe. Aby to się stało wystarczyła niecała minuta wydawania dźwięku, bez mikstur czy tabletek, bez ingerencji chirurgicznej, bez skutków ubocznych.”

Sri Swami Vishwananda

„Podczas Pełni Księżyca woda w morzu wzbiera. 65% naszego ciała składa się z wody. Tak samo jak Pełnia Księżyca oddziałuje na wodę, tak też oddziałuje na nasze ciało. Jeśli oddziałuje zaś na ciało, oddziałuje też na umysł. Dlatego podczas Pełni Księżyca polecamy: „Zrób OM Healing!” OM Healing jest bardzo dobry podczas Pełni Księżyca. Co dzieje się podczas OM Healingu w tym momencie? Nasiąkasz kosmicznym dźwiękiem i sprawiasz, że każda komórka twojego ciała wibruje kosmicznym dźwiękiem. Tak więc automatycznie, zamiast wariować podczas pełni, czujesz się dobrze! Jesteś w wyciszonym, medytacyjnym nastroju. Przynosi ci to dużo dobrego. Śpiewając OM lub medytując nad OM, przyciągasz wibrację spokoju, radości i szczęścia.”

Partnerzy
Statystyki
Obecnie: 0
Dziś: _
Ogółem: _
Translate:


Translate »