Kontakt

Mieszkam w Bornem Sulinowie, jednym z najmłodszych miast w Polsce, położonym w lesie i nad jeziorem. Otacza mnie przepiękna dzika przyroda, spokój i cisza, które pomagają osiągnąć wewnętrzną harmonię. Mój dom jest otwarty dla tych, którzy pragną odpocząć, zrelaksować się, potrzebują rozmowy, czy wsparcia. Można skorzystać z masaży, terapii quantowych, wziąć udział w koncercie mis i gongów, ciekawych warsztatach.
Propaguję zdrowy styl życia, pozytywne myślenie i mówienie, ponieważ jestem przekonany, że słowa i myśli mają ogromny wpływ na nas i nasze życie. Kładę nacisk na profilaktykę i relaks. Podchodzę do człowieka całościowo, gdyż wierzę, że zdrowy człowiek to zdrowe ciało i zdrowy duch. Ukończyłem wiele kursów poświęconych technikom samouzdrawiania, przywracającym spokój i równowagę ciału i duszy. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem. 


 Serdecznie zapraszam

Jakub  Tulwiński

Zdrowie Profilaktyka Relaks DIAMENTON  

Jakub Tulwiński

skype. jakub.tulwinski

tel. + 48 531625752 lub +48 600225412

 Al.Niepodległości 37A, 48-449 Borne Sulinowo

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Borne Sulinowo jest jednym z najmłodszych miast w Polsce,  leży w województwie zachodniopomorskim. Położone jest w samym środku lasu, a wzdłuż miasteczka rozciąga się jezioro Pile. Dzięki temu panuje tutaj swoisty mikroklimat. W Bornem Sulinowie znajduje się  jedno z największych wrzosowisk w Europie. Na terenie miasta można uprawiać różne formy turystyki  kwalifikowanej. Są  szlaki piesze,  rowerowe,  konne, wodne i trasy do Nordic Walking. Borne Sulinowo to prawdziwy raj dla osób które poszukują ciszy,  spokoju i relaksu. Każdy kto odwiedzi Borne i spędzi kilka dni zakocha się w szczególnej aurze tego miejsca. Polecam także lokalne atrakcje – Borne posiada przepiękne trasy wodne, konne, rowerowe, czy Nordic Walking.

Dojazd PKP lub PKS do Szczecinka, a później 20 km linią mikrobusową lub PKS do Bornego Sulinowa.

 Tutaj pobierzesz  rozkład jazdy mikrobusów :

http://www.linia-m.pl/Rozklad%20Jazdy%20BUS.jpg

 

 

 

Partnerzy
Statystyki
Obecnie: 0
Dziś: _
Ogółem: _
Translate:


Translate »