Breaking News

Pomysły na prezenty dla gości weselnych

Zorganizowanie ślubu i wesela, przez młodych dopiero wkraczających w życie zakochanych może być bardzo kłopotliwe i pochłaniające pokłady energii czy funduszy. Bardzo często na weselach młoda para chcąc wyrazić swoją wdzięczność za przybycie gości na ich uroczystość decyduje się na kupno symbolicznych podarunków, które mają za zadanie zachować wspomnienia z wesela. Takie podarunki to piękny gest, który wyraża nie tylko wdzięczność, ale gest i pamięć państwa młodych o wszystkich gościach. W zależności od inspiracji młodej pary oraz całkowitemu designowi uroczystości można stworzyć naprawdę ciekawe kompozycję prezentów, które nie tylko będą pięknie prezentować się na stole, ale także wpadną w oko każdemu gościowi. Takie oryginalne prezenty dla gości weselnych świetnie będą oddawały wspomnienia z przebiegu uroczystości i mogą stanowić subtelny dodatek do domu przybyłych – w zależności od tego na jaki rodzaj upominku zdecyduje się para młoda. Warto zapoznać się z dostępnymi w sieci inspiracjami i poznać pomysły innych par młodych na podziękowania dla gości weselnych.

Najpopularniejsze prezenty dla gości weselnych

W sieci (na takich stronach jak Pinterest itp.) można znaleźć masę inspiracji do stworzenia własnych, spersonalizowanych prezentów dla gości weselnych. Prawdą jest, że tego rodzaju upominki (czyli zawierające np. datę ślubu, zdjęcie, osobiste podziękowania czy imiona zakochanych) będą robiły większe wrażenie niż np. standardowe czekoladki. Wiele par decyduje się właśnie na ten rodzaj upominków, ponieważ jeszcze bardziej oddają wspomnienia z wesela.

Lizaki i słodkości

Ostatnio coraz popularniejsze na weselach stają się słodkie podarunki, które można zjeść “na raz”. Zwykle posiadają one dodatkowe personalizowane etykiety lub czasami nawet karteczki z podziękowaniami. Ciekawym pomysłem są znane wszystkim cukierki “krówki”, które zapakowane w personalizowane papierki będą robiły duże wrażenie. Podziękowania dla gości weselnych powinny być również estetyczne i wpasowane w całą uroczystość.

Niestandardowe prezenty dla gości weselnych

Wiele par decyduje się odskoczyć od normy i przygotowuje prezenty na swój własny oryginalny sposób. Możliwości jest naprawdę wiele, a ograniczenia istnieją tylko w braku kreatywności. Niestandardowe oryginalne prezenty dla gości weselnych obejmują takie inspiracje jak: zdrapki z zadaniami dla gości, bańki mydlane, przypinki, ciasteczka z wróżbami, zimne ognie w kształcie serca itp. Tego rodzaju prezenty mogą przyjmować różne kształty, kolory i przedmioty, ponieważ mają być oryginalne i niestandardowe.

A co jeśli państwo młodzi nie chcą podziękować gościom?

Wesele i ślub to dzień, gdy państwo młodzi są w centrum zainteresowania, dlatego to oni powinni decydować o przebiegu uroczystości. Nie ma konieczności szykowania dla gości podziękowań ślubnych – jest to tylko dobra wola pary młodej. Dobrą alternatywą w tym przypadku jest przyszykowanie ozdobnych pudełeczek na ciasto, które podawane jest gościom przy wyjściu. W ten sposób unikniemy psucia się jedzenia i krzywych spojrzeń gości!

Dodaj komentarz