Breaking News

Renomowany kantor kryptowalut w Szczecinie

Kantor Bitcoin to renomowany kantor kryptowalut na terenie Szczecina. Jest to miejsce utworzone z myślą o takich osobach, które systematycznie lokują kapitał w kryptowaluty i będzie zależeć im na tym, żeby wypłacić nagromadzone środki w bezpieczny oraz szybki sposób. Kolejną zaletą takiego punktu jest to, że wszystko można zrobić poufnie, gdyż w bitcoin szczecin można zarezerwować spotkanie wcześniej i nie przejmować się osobami z zewnątrz. W miejscu tym bezzwłocznie można wymieniać wirtualną walutę na rzeczywiste środki finansowe, jednocześnie mając gwarancję, że zachowana będzie poufność.

Każdy, kto interesuje się współpracą, może o wszystkim dowiedzieć się ze strony internetowej albo przedzwonić oraz dowiedzieć się szczegółów od specjalistów. Konsultację można zarezerwować dzwoniąc albo internetowo. Na witrynie umieszczony jest specjalny odnośnik za pomocą jakiego można przekierować się do systemu rezerwacji. W kantorze można Bitcoiny zarówno sprzedawać, jak i kupować. Regularnie aktualizowane są informacje na temat tego, ile można otrzymać za jednego Bitcoina oraz ile trzeba za niego płacić.

Żeby umówić się w kantorze, trzeba każdorazowo umawiać się telefonicznie. Kolejno, już w punkcie można wpłacić albo wypłacać pieniądze w ramach inwestowania w Bitcoina. Do sumy piętnastu tysięcy euro operacje w kantorze są anonimowe. Prowizja dla każdej transakcji to 4% od ceny giełdowej. Poniżej pięciu tysięcy złotych istnieje dodatkowa opłata, wynosząca 150 złotych.

Godziny otwarcia kantoru Bitcoin opublikowane są na witrynie, aczkolwiek na specjalne życzenie klientów wizyta może być umówiona w wybranym przedziale czasowym. Z uwagi na to że kantor ulokowany jest w centrum Szczecina, nikt nie ma problemu z tym, aby do niego dotrzeć. Jeżeli w takim razie tylko komukolwiek zależy na tym, żeby wpłacić lub wypłacać zyski z inwestowania w kryptowaluty, wystarczy że zgłosi się do kantoru i zrealizuje wszystko, na czym będzie mu zależało.

Dodaj komentarz