Breaking News

Simsy – kultowa gra dla Ciebie

Ci, jacy są entuzjastami różnego typu gier komputerowych z całą pewnością dobrze wiedzą, na czym bazuje gra „The Sims 4”. Jakim sposobem się okazuje, ta kultowa już gra jest słynna na całym globie, chociaż jak przyznaje sam jej twórca, początkowo pod żadnym pozorem nie miał takiego założenia. Pierwotnie albowiem gra miała być programem sprzyjającym do projektowania, a poszczególni Simowie mieli konstruować modele do obrazowania ludzi.

Dziś gra „The Sims” jest grą słynną i cenioną, wydawaną przez firmę Maxis. Jeśli mielibyśmy zakwalifikować ją do jakiegoś jednego rodzaju gier komputerowych, byłoby to zawikłane, wskutek tego, że gra ta nieraz uznawana jest za grę symulacyjno – logiczno – strategiczną. Główna część tej atrakcyjnej gry została wydana w 2000 roku, a do tego czasu sprzedano ją w ponad szesnastu milionach kopii. Co interesujące, gra ta nigdy tak faktycznie nie miała jasno i dokładnie zdefiniowanego celu. Gracz ma do zrealizowania wiele zadań, począwszy od budowy domu aż po prowadzenie życiem pojedynczych Simów – przetestuj na domenie internetowej farming simulator 19 download. Zajęcie to bywa bardzo wciągające z powodu wielu możliwości, jakie daje gra. Nie skłamiemy również, jeśli dodamy, że gra ta tak w gruncie rzeczy może ciągnąć się w nieskończoność.

Do najważniejszych zadań każdego gracza należy w głównej mierze wydawanie poleceń stworzonym przez siebie kreacjom (osobiście możemy nadawać im imiona, wybierać kolor skóry czy kolor włosów). Ważne jest w takim razie to, aby każdy Sim miał czas zarówno na pracę, jak i na wypoczynek czy na spożywanie pojedynczych posiłków. Jeśli gracz notorycznie będzie zapominał o najistotniejszych czynnościach, wówczas postacie zachorują, po czym umrą. W tym momencie gra się kończy, jednakże oczywiście jesteśmy w stanie wprowadzić do gry kompletnie nowych Simów, znowu przez siebie wykreowanych. Gra „The Sims 4”, jak oraz jej następne części zdają się bić wszystkie rekordy popularności, a zawdzięczają to w głównej mierze szerokiemu gronie odbiorców, do jakich gra jest dedykowana. Nie jest ona albowiem tylko i wyłącznie grą typowo żeńską czy typowo męską. Grać mogą w nią przedstawiciele obojga płci i z pewnością wszystkim przypadnie do gustu.

Dodaj komentarz