Breaking News

Sprzęt potreningowy najwyższej jakości

K – SPORT to znany producent osprzętu treningowego. Sprzedaje praktyczne ławki do treningów, do ćwiczeń mięśni. Brzuszki to najważniejsze ćwiczenia, jakie się robi przed lub podczas treningów. Z tego powodu ławki treningowe będą sprawdzały się w tak licznych okolicznościach. Do każdego zestawu można zakupić modlitewnik do ćwiczeń z asekuracją. Ławki nadające się do regulacji są konieczne do tego, żeby wykonać pełen trening siłowy. Z ich użyciem można wykonać sporo ćwiczeń: na klatkę piersiową, barki, plecy, ramiona lub brzuch.

Jeśli do tego doświadczony kulturysta wykorzystuje sprzęty dodatkowe, takie jak ciężarki lub sztanga to może pochwalić się o wiele lepszą kondycją oraz dostrzegalnie ulepszyć własne wyniki. Dostępne ławki powstawały w oparciu o wiedzę i doświadczenie trenerów fitness. Z tego względu są optymalnie dostosowane do zakresu ćwiczeń, określanego przez ćwiczących jako wszechstronny. Do wykonania ławeczek wykorzystano jedynie materiały pierwszego gatunku. Ponadto, są to przyrządy designersko zrobione, które wpasują się w design każdego klubu.

Naturalnie, śmiało można z nich również skorzystać w domu. Użyta kilkustopniowa regulacja pozwoli dopasować ławeczkę do własnego wzrostu, a także do typu wykonywanych ćwiczeń. Treningi na ławkach K – SPORT da się robić zarówno w pozycji siedzącej, jak i w pozycji leżącej. Jeżeli ktoś natomiast chce wykonać trening klatki piersiowej to może wykorzystać bezpieczną pozycję ujemną. Gumowe osłony na nogach ławki zapobiegają przesunięciu się przyrządu, a dodatkowo ochraniają parkiet. Nie będzie mowy o najmniejszych uszkodzeniach.

Z jak największą dbałością zrobione bolce oddziałują też na trwałość urządzenia, w wybranej przez ćwiczącego pozycji. Specjalne wałki, zasłonięte gąbką pozwalają blokować nóżki podczas treningu, na siedząco lub na leżąco. Jako, że krawędzie ławki są okrągłe, to nie ma potrzeby się obawiać urazu podczas trenowania. Ławeczki można wykorzystać bez problemu w domu albo w czasie urlopu, ponieważ łatwa budowa pozwala je szybko złożyć.

Dodaj komentarz