Breaking News

Świeże kwiaty i kokardy we włosach – jakim sposobem odmłodzić się przez fryzurę?

Dwa kucyki skręcają koło w świadomości kobiecej. Najpierw kojarzone są z bezmyślnością dziecięcych lat spędzonych na podwórku, najentuzjastyczniej na trzepaku lub też przy grze w klasy czy też skokach w gumę. W wieku dojrzewania niesłychanie chętnie się ich pozbywamy, tocząc boje z mamą przed wyjściem z domu. Pozbawiając się kucyków dajemy znać o własnej dojrzałości.

Raczej czy w następnej kolejności zaczynamy tęsknić do tych niefrasobliwych lat, co każe nam mieć sentyment także do dwóch ogonków. I znowu okazuje się, iż co stare, to porządne, a nowatorskie mody i pomysły wyłącznie bazują na tych wypróbowanych ideach. Dziewczęcość ma swój urok zawsze, ma okazję z wiekiem nawet coraz większy.

Wobec tego nie bójmy się być odważne oraz pozwólmy sobie na wielki come back tej przetestowanej fryzury – rekomendujemy odmładzające fryzury dla 40 latki. Aby nie była ona śmieszna, nieodzowna jest dbałość o detale. Żeby dodać jej trochę powagi i drapieżności dojrzałej kobiety, użyjmy gofrownicy. To właśnie dzięki temu włosy będą zwichrowane i niesforne. Po zrobieniu równego przedziałka zbierzmy je w dwa idealne kucyki nad uszami, a zamiast gumek wplećmy tiulowe wstążki. Efekt dzikiej chłopczycy pewny, tak samo jak zainteresowanie płci przeciwnej, którzy to zestawienie ubóstwiają w najwyższym stopniu.

Wydaje się, że na pewnym etapie stworzonego przez nas życia szkolny warkocz odchodzi na porządne w zapomnienie. Nic znacznie bardziej błędnego, o czym wolno się przekonać śledząc najsłynniejsze nawet pokazy mody,. Okazuje się, że nie ma bardziej ponadczasowej fryzury, aniżeli nieśmiertelny warkocz. Wolno go nosić na tysiące sposobów i różnorako dekorować. Niezależnie od tego, czy będzie to kłos, czy francuz, czy najprostszy splot, zawsze będziemy wyglądać dziewczęco oraz pociągająco. Rzecz jasna aktualne trendy lansują przeważnie bardziej zwichrowaną jego formę.

Kluczową radą jest spryskanie warkocza lakierem przed czesaniem, to właśnie dzięki temu będzie on znacznie bardziej błyszczący oraz odpowiedniej prezentujący się. Odwrotnie należy postąpić z górna partią włosów, przy głowie. Tym należy pozwolić na luźne opadanie, mierzwienie i najogólniej mówiąc życie własnym życiem. Wskazane jest nawet celowe stworzenie lekkiego nieładu w tej partii. Warto trzymać się także zasady, iż im luźniej, tym przyzwoiciej. Ostateczny wynik powinien robić wrażenie eleganckiego, jakkolwiek też niewinnego, trochę szkolnego. Powodzenie u mężczyzn tym sposobem zostaje wręcz zapewnione.

Dodaj komentarz