Breaking News

Szanowana kancelaria biegłych rewidentów działająca na obszarze Katowic

Renomowana kancelaria biegłych rewidentów funkcjonująca na obszarze Śląska założona przez Karolinę i Łukasza Bieleckich od podstaw obecnie pozostaje liderem w swojej dziedzinie. Dyplomowani księgowi oferują usługi księgowe, związane z podatkami oraz usługi doradcze od siedmiu lat. Od tego również czasu zdobyli niemałe zaufanie wśród przedsiębiorców. Karolina Bielecka jest certyfikowaną główną księgową. W firmie rozporządza działem księgowości. Łukasz Bielecki jest z kolei prezesem zarządu, z wykształcenia jest doktorem nauk społecznych i jest też biegłym rewidentem. Posiada licencję Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych. Łukasz Bielecki rozporządza działem audytu i innych świadczeń, równocześnie nadzorując prace w dziale księgowości.

Prezentowana kancelaria biegłych rewidentów zobligowana jest do zachowania wielostopniowego systemu kontroli jakości. Pracownicy przy wszystkich realizacjach działają w zgodzie z przepisami Kodeksu Etyki Zawodowej Księgowych IFAC. Obejmuje profesjonalne postępowania, zachowanie tajemnicy poufności, należytą staranność, zawodowe umiejętności, obiektywizm oraz sumienność. Świadczenia z zakresu księgowości każdorazowo bazują na doskonałych opcjach oraz na wysokiej jakości. Audyt oraz pozostałe świadczenia dopasowane są do oczekiwań zleceniodawców, plus równocześnie do obowiązujących przepisów prawa. W przypadku jakichś wątpliwości klient ma okazję wysłać formularz zgłoszeniowy, znajdujący się pod adresem i z pewnością w niedługim czasie skontaktuje się z nim pracownik z firmy. Po ustaleniu elementów umowy można będzie zająć się współpracą.

Oferta jest kompletna i zawiera szeroką rozpiętość usług nadzorczych, księgowych i doradczych. Przygotowana jest na równi do większych spółek jakie można znaleźć na giełdzie, jak i do mniejszych firm. Zainteresowani mogą zdecydować się chociażby na: poprowadzenie ksiąg rachunkowych, audyt zewnętrzny projektów sfinansowanych z dotacji UE, czy doradztwo w obrębie rachunkowości oraz podatków. Doświadczeni specjaliści wykonują też solidne ekspertyzy i sporządzają raporty ekonomiczno – finansowe.
Więcej informacji na http://www.click2edu.pl/

Dodaj komentarz