Breaking News

Usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji w atrakcyjnych cenach

Usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji w korzystnych cenach dla mieszkańców Pelpina i okolic wykonuje firma BIOS. Decydując się na dezynfekcja można mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane kompleksowo. W miastach turystycznych w głównej mierze zwykle pojawiają się pluskwy.

Z tego względu też, jeżeli ktokolwiek w swoim lokalu odkryje te insekty, to musi bezzwłocznie skontaktować się ze specjalistami. W ramach usługi wykonane są trzy zabiegi, z zastosowaniem trzech innych preparatów. Pozwoli to na skuteczne działania i nie dopuści do tego, by pluskwy były uodpornione na substancje czynne. Dodatkowo użyta jest mocno działająca parownica, jaka od razu zwalczy jaja. Ze względu na to eksperci pozbędą się nawet bardzo sporych kolonii pluskiew. Bardzo dobrze ekspertom wychodzi również zwalczanie prusaków oraz karaluchów.

Zwalczane są one zarówno w budynkach o charakterze turystycznym, jak i w domach i mieszkaniach. W takim celu używa się specjalny żel, punktowo kładąc go w miejscach, w jakich zauważono pluskwy. Żel jest bezbarwny, bezwonny, biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi oraz zwierząt. Po użyciu żelu zwabiającego prusaki wonią feromonów cała kolonia może zginąć w kilka tygodni. Następne szkodniki, jakimi zajmuje się firma BIOS to mrówki. Mrówki zwykle pojawiają się w kuchni, a jako że przenoszą na sobie wiele bakterii, jedzenie jakie dotkną natychmiastowo nadaje się do utylizacji.

Na mrówki stosuje się także wskazany żel. Inną domeną przedsiębiorstwa jest deratyzacja, a więc zwalczanie szczurów oraz myszy. Z uwagi na duże doświadczenie pracowników, usługi z takiego zakresu również potoczą się nienagannie. Granulaty każdorazowo dopasowane są do konkretnego miejsca. Na końcu nieżywe zwierzęta są utylizowane. Specjaliści wystawią także certyfikaty dla tych obiektów, w jakich regularna deratyzacja jest obowiązkowa.

Dodaj komentarz