Breaking News

Witryna tematyczna dedykowana dla osób szukających nieruchomości

Ponadto, że Fliper działa jako intuicyjna wyszukiwarka prezentująca mieszkania z rynku wtórnego to działa też jako strona branżowa dedykowana dla osób szukających mieszkania. Blog na temat nieruchomości pozwala odnaleźć odpowiedzi na tak ważne pytania jak: na co zwrócić uwagę kupując pierwsze
lokum na wynajem, czy jak wyszukać ciekawe oferty mieszkań. Na blogu wszystkie wpisy są ciekawe, merytoryczne i dają szansę na dogłębniejsze zorientowanie się w temacie. Czytelnicy mogą też dowiadywać się, jak skorzystać z samej wyszukiwarki. Fliper jako system do selekcjonowania ofert nieruchomości jak i wyszukiwarka nieruchomości pod jedną postacią sprawdzi się idealnie.

Wyszukiwarka automatyczna wyszukiwarka ofert nieruchomości jest na tyle rozbudowana, że zbiera również wiadomości z licytacji egzekucyjnych. Taki monitoring rynku nieruchomości dedykowany jest nie tylko osobom prywatnym, ale też pracownikom agencji nieruchomości.

Łatwa obsługa, opcja uzyskania powiadomień, a także funkcja osobistego wyznaczenia filtrów motywują do korzystania z portalu. W im większym stopniu szczegółowo wyznaczy się, czego poszukujemy – tym bardziej będzie okazja oszczędzić własny czas. Na tyle innowacyjnie przygotowana wyszukiwarka przesyła powiadomienia nawet w 60 sekund po tym, jak określone ogłoszenie było dołączone na stronie pośrednika. W efekcie, internauta w kilka minut ma okazję zaznajomić się z ogłoszeniami z popularnych witryn.

Nowe ogłoszenia może sprawdzić od razu, na telefonie. To użyteczne na równi dla właścicieli agencji nieruchomości, jak i dla osób prywatnych. I to dokładnie dla takich dwóch grup serwis jest stworzony. Każdy klient osobiście dopasowuje filtry na bazie jakich sprawdza znane portale z branży nieruchomości. Wykaz ofert udostępniony jest bez powtórzeń, co pozwala zaoszczędzić czas i ukazuje rzetelność Flipera. Portal jest systematycznie rozwijany.

Dodaj komentarz