Breaking News

Własny styl czy styl glamour?

Moda nieustannie się zmienia. W każdym sezonie zwraca się szczególną uwagę na rozmaite detale. Razem ze strojem zmienia się również makijaż. Projektanci mody rekomendują intensywne, żywe barwy, mocne podkreślenie oczu, grube kreski. Na wieczór proponuje się stosowanie kosmetyków z brokatem, mieszanie jaskrawych barw, mocne podkreślanie oczu oraz ust. Trwała jest jednak naturalność.

Cudownie sprawdza się na co dzień a również na odpowiednie okazje. Subtelny oraz delikatny makijaż może rewelacyjnie naświetlić urodę. Odpowiednio dobrany podkład rozświetla cerę i nadaje jej jednolity kolor. Korektory maskują niedoskonałości. Brązowe cienie optycznie wzmagają oko. Beżowe zaś efektywnie rozjaśniają cienie pod oczami. Rzęsy naturalnie wydłuża mascara w brązowym czy też popielatym kolorze. Usta czule uwydatnia bezbarwny błyszczyk.

Naturalność niejednokrotnie kojarzona jest ze zdrowiem, młodością oraz dziewczęcością. Nigdy również nie wychodzi z mody. Subtelny makijaż nienagannie sprawdza się w pracy, na zakupach, na uczelni a też na romantycznej randce. Moda zmienia się z dowolnym sezonem. Projektanci promują coraz to innowacyjne wzory, materiały, odcienie oraz tkaniny. Stroje uzupełniają zwykle gustowne akcesoria. W jednym sezonie modne są paski, w innym preferuje się kraty. Jeszcze inny sezon ma prawo lansować geometryczne wzory. By nie zakwalifikować modowej wpadki, należy bez ustanku śledzić pokazy mody, czytać prasę barwną i oglądać odpowiednie programy o modzie, w których styliści radzą, co najporządniej nosić.

Warto również od czasu do czasu przeglądać i uzupełniać własną garderobę – dobra będzie też modna damska torebka. Szczególne miejsce w szafie powinna mieć jednak zawsze niewymuszona elegancja, inaczej klasyczne oraz wieczne kreacje. Z mody przenigdy nie wychodzi mała czarna, dżinsy, klasycznie skrojone żakiety i marynarki. Zimą bezustannie modne są gładkie golfy w ciepłych barwach. Do tej klasyki należałoby jest dokomponowywać chwilowo modne w sezonie dodatki. Eksperymentowanie z modą to najlepszy sposób na stworzenie własnego niepowtarzalnego stylu. Pomysłowo unowocześniona klasyka na pewno nie będzie nudna oraz mdła.

Dodaj komentarz