Breaking News

Wykorzystanie bramek obrotowych niskich sprzedawanych w firmie Prokontrol

Bramki obrotowe wysokie oferowane w Prokontrol bardzo dobrze sprawdzą się celem zapewnienia bezpieczeństwa w przejściach różnego rodzaju. Taki typ jest najczęściej stosowany w kontrolach wejść w miejscach, jakie nie wymagają nadzoru a także zaangażowania pracowników ochrony. Bramki te mogą być zrobione w wersji pojedynczej lub podwójnej, z dwiema opcjami rotorów 3 – oraz 4 – ramiennych. Nad przejściem umieszczone są nowoczesne piktogramy LED RGB, jakie poinformują użytkowników o stanie urządzenia.

Przykłady wykorzystania dla elementów takich jak bramki obrotowe to: kontrolne punkty biletowe, lotniska, porty morskie, przejścia dla upoważnionego personelu, punkty dostępu w obiektach chronionych, punkty kontroli biletów w dowolnych obiektach kulturalnych, w płatnych toaletach a także w obiektach sportowych. Opis każdej z bramek umieszczona jest na witrynie Prokontrol. Klienci, którzy zapoznają się z wszystkimi opisami będą doinformowani, jaki model wypełni ich wymagania pod kątem obiektu przed jakim bramka ma się pojawić. Mechanizm obrotowy w tej kategorii bramek dyktują skrzydła zrobione ze stali nierdzewnej albo cynkowanej. Rodzaj wykończenia obudowy klienci wybierają spośród dowolnych gatunków stali. Bramki obrotowe wysokie mają charakter uniwersalny i mogą zostać zastosowane w środku obiektów, jak i na zewnątrz.

Ergonomiczny kształt pozwala na niezakłócony ruch skrzydeł przy utrzymaniu niedużej powierzchni. Piktogramy sterownicze ułożone są na dobrze dobranej wysokości, a więc nikt nie ma trudności z ich odczytywaniem. Blokada ruchu wstecznego, uniemożliwi przechodzenie w odwrotnym kierunku aniżeli ustawione jest urządzenie zewnętrzne. Funkcjonowanie bramek można skonfigurować, bo mają prosty w obsłudze panel sterujący. Sprawdzając szczegółowe dane techniczne od razu dostrzega się główne zalety bramek obrotowych wysokich. Są nimi: jakość, estetyka, praktyczność, bezpieczeństwo oraz maksymalna ergonomia.

Dodaj komentarz