Breaking News

Wzorcowe przygotowanie systemu ogrzewania podłogowego

Firma TERMOLIT poza sprzedawaniem podzespołów jakie wchodzą w skład ogrzewania podłogowego zajmuje się też projektowaniem oraz zakładaniem instalacji ogrzewania podłogowego w mieszkaniach prywatnych a także w obiektach publicznych. Klienci przeglądając propozycję ofertową mogą dostrzec, że jest bogata. Obejmuje kształtki pex pochodzące od renomowanych wytwórców. Kiedy natomiast chodzi o usługi, to na początku podłoże będzie przez profesjonalistów przystosowane do danej wylewki.

Założony będzie też pianobeton, idealny do wyrównania podłoża oraz zabezpieczania systemu. Ogrzewanie podłogowe może być też założone przez wskazanych specjalistów z TERMOLIT. Metoda niskotemperaturowa wodna może objąć metodą z wylewką lub bez niej. W trójniki pex, trójniki mosiężne można zakupić potrzebne akcesoria.

Nałożone mogą zostać wylewki anhydrytowe, o sporej przewodności cieplnej i posiadające cechy samowylewne. Ogrzewanie podłogowe eksperci z TERMOLIT mogą też nakładać na zrobione już wylewki. Wtedy odbywa się frezowanie rowków pod ogrzewanie podłogowe. Jeśli ktoś ma pytania o dokładny obszar oferty, to wystarczy, że skontaktuje się ze specjalistami, jacy będą zajmować się wszystkim precyzyjnie. Ponadto, mogą również doradzić, co będzie najodpowiedniejsze dla określonego klienta.

Na stronie punktu sprzedaży oraz w konkretnych podstronach z produktami rury do ogrzewania podłogowego można odnaleźć informacje kontaktowe. TERMOLIT jako sprzedawca oferuje klientom produkty do ogrzewania podłogowego mokrego i suchego TIA i SanderSystem. Wszechstronny katalog produktów do wykonywania instalacji zawiera rury do ogrzewania podłogowego, złączki, zawory, aż po rozdzielacze oraz szafki do ogrzewania podłogowego, akcesoria Tacker bądź rozwijaki do rur. Osoby przekonane na zakup kompletnego zestawu, otrzymują nieodpłatny projekt ogrzewania podłogowego i montaż. Klienci wiedzą, że w TERMOLIT będą obsługiwani kompleksowo.

Dodaj komentarz