Breaking News

Zalety jakie wynikają z korzystania z generatorów ozonu wyprodukowanych przez zakład Ozon Food

Ozon Food to spora szansa dla firm z branży spożywczej. Wskazana firma stosuje producent jakie zastępują z sukcesem chemiczną konserwację lub dezynfekcję w przemyśle spożywczym. To przekłada się w konkretnej firmie na większą liczbę klientów. Zmniejszone są wydatki w na tyle kluczowych obszarach jak: produkcja, składowanie w magazynie, przewóz oraz zachowanie linii. Proekologiczne ukierunkowanie oraz innowacja także są na plus. Polski lider systemów ozonowania może wspierać własnymi maszynami na równi zakłady polskie, jak i z innych krajów.

Zastosowania, w jakich mogą być stosowane generatory to: owoce i warzywa, drób, mięso, ryby i owoce morza, jaja, ale też spersonalizowane wykorzystanie. Przemysłowa woda ozonowana gwarantuje maksymalną świeżość wykorzystywanych wyrobów spożywczych. Mycie jedzenia wodą z ozonem przedłuża świeżość wyrobów spożywczych, a także może przeciwdziałać powstawaniu bakterii i pozostałych drobnoustrojów. Na dodatek, jedzenie będzie miało doskonały wygląd i aromat. W zakładzie korzystającym z ozonatorów znacząco obniżone będą koszty obróbki, transportu i składowania. Pracownicy z Ozon Food zajmą się integracją generatorów z instalacją wodną oraz liniami technologicznymi w przedsiębiorstwie zleceniodawcy. Ozonowanie to gwarancja świeższych produktów, mniejszego zużycia wody i sporego komfortu.

W firmie będzie wydawać się mniej pieniędzy na środki dezynfekujące. Będzie się też wyprzedzało konkurentów z branży. Zakład Ozon Food utworzył zespół inżynierów, technologów żywności i ekspertów z branży spożywczej. To osoby zaangażowane w to, aby budować i rozwinąć systemy gwarantujące krajowym producentom żywności okazję zdobycia ekologicznej przewagi konkurencyjnej. Ozonowanie żywności jest ogromną szansą dla żywności, dla przedsiębiorców oraz dla konsumentów. Jest też korzystne dla przyrody. Wprowadzając indywidualne pomysły, firma Ozon Food udowodniła, że faktycznie ozon to przyszłość.

Dodaj komentarz