Breaking News

Zdrowa cera = przyciągająca cera – jakim sposobem o nią dbać?

Szramy są uważane za coś, co potrafi oszpecić nawet najpiękniejszą kobietę. Z bliznami do twarzy już znacznie bardziej jest mężczyznom aniżeli kobietom. Mówi się nawet, że blizny nadają mężczyznom jakiegoś nadzwyczajnego charakteru. Kobiety jednakże niezwykle koszmarnie się czują, zwłaszcza jeśli są one na twarzy lub w widocznym miejscu. Operacja plastyczna, która ma na celu usunięcie szram jest bardzo kosztowna i nie każdy może sobie na nią pozwolić. Dużo kobiet próbuje kamuflować blizny, stosują też dobre maści, które pomagają chociaż odrobinę je zmniejszyć.

Właściwe w walce z bliznami są kosmetyki z kolagenem – sprawdź kolagen rybi. Wynika to bowiem z tego, że takie kolagenowe preparaty poprawiające urodę rekonstruują tkankę skórną oraz pozbywają się blizn. Jak najbardziej zależy również to od tego jakiego rodzaju jest to blizna oraz jak stara jest. Zdecydowanie łatwiej bo pozbyć się blizn świeżych, które jeszcze nie mają takiego mocnego połączenia ze skórą. Blizny stare wielokrotnie trudniej usunąć poprzez stosowanie kosmetyków, bo już się zadomowiły na skórze człowieka. Kobiety z bliznami niejednokrotnie nie akceptują własnego wyglądu i w ogóle trudno je przekonać co do tego, że są ładne, a blizny praktycznie niezauważalne. Z rozstępami męczą się zarówno dojrzałe kobiety, jak oraz młode dziewczyny.

Rozstępy są efektem złej diety, nierównomiernego szczuplenia i tycia, a także niejednokrotnie pojawiają się po ciąży oraz to nie tylko na udach i pośladkach, jednakowoż i na brzuchu. Rozstępy są istotnie wybitnie nieestetyczne i powodują wiele trudności w pielęgnacji. Trudno się ich pozbyć, wolno nawet powiedzieć, że pozbycie się ich jest praktycznie niemożliwe, można wyłącznie zminimalizować ich widoczność. Wszystkie drogeryjne kremy, jakie obiecują pozbycie się rozstępów są tylko śliczną obietnicą czegoś, co nie nadejdzie. Takie kremy najzwyczajniej w świecie zmieniają kolor rozstępów na tyle, że stają się one mniej zauważalne na skórze. Najlepsze są niemniej jednak kosmetyki z kolagenem.

Kolagen jest wybitnie właściwym składnikiem do walki z rozstępami, ponieważ stanowi część organizmu człowieka, odbudowuje tkankę skóry. Czasami poprawniej nawet wykorzystywać na rozstępy czysty kolagen – wynik murowany! Z rozstępami wolno się także rozprawić w salonie piękności poprzez naświetlania.

Dodaj komentarz